MERGELĖS ŽENKLAS: santykiai ir suderinamumas su kitais ženklais

Sužinok šiek tiek daugiau apie Mergelės ženklo moteris.

Tvirtai ant žemės stovinti Mergelė puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir kaip tai pasiimti. Nieko nuostabaus, kad būtent Mergelių ženklo moterys įprastai sukuria labai tvirtus ir ilgalaikius santykius. O tų santykių pagrindas - išskirtinis Mergelių ženklo gebėjimas kontroliuoti situaciją ir viską sudėlioti į savas vietas. 


MERGELĖS ŽENKLO MOTERIS: SUDERINAMUMAS SU KITAIS ŽENKLAIS


vyras – Avinas

Tiesiog negali objektyviai jo vertinti. Bent jau iš pradžių jis tau atrodys pernelyg ribotas, pernelyg šiurkštus, apskritai griaunantis pasaulio harmoniją. Tačiau reikia tik pakeisti požiūrį, ir suprasi: jis – ne ribotas, bet atviras. Ir ne šiurkštus, bet ryžtingas.


vyras – Jautis

O šitą, atvirkščiai, esi linkusi pernelyg idealizuoti. Beveik niekada nepastebi jo trūkumų, užtat pranašumus visada pabrėši. Kita vertus, ko čia stebėtis – šis vyras tau paprastai pasistengia parodyti tik geriausias savybes, o problemas palieka kitiems.


vyras – Dvyniai

Tavo gyvenimui jis gali suteikti gyvybingumo, o perfekcionizmą sumažinti iki normos. Iš pradžių jo lengvabūdiškumas kiek šokiruoja, bet greitai įpranti.


vyras – Vėžys

Ne pats mėgstamiausias tavo ženklas. Niekad nežinai, ką iškrės kitą minutę. Apskritai esi giliai įsitikinusi: vyras neturi jokios moralinės teisės taip demonstratyviai reikšti savo neigiamų emocijų. Gal verčiau drauge patobulinkite pozityvias?


vyras – Liūtas

Tave žavi jo kūrybinis potencialas. Į gyvenimą Liūtas žiūri kaip į žaidimą. Tiksliau, jam asmeniškai sukurtą žaidimą. Tave linksmina jo savimeilė. Su juo jautiesi patogiai.


vyras – Mergelė

Dvi Mergelės – jau sunku. Ne jums – aplinkiniams. O judu lengvai rasite kalbą visokiausiomis situacijomis. Ir vienas kitą kuo puikiausiai palaikysite. Stigs tik dinamikos: viskas plauks savaime – ramiai, be bangų.


vyras – Svarstyklės

Labai tau naudingas žmogus. Visada pasirengęs palaikyti ir pateisinti visas tavo nuodėmes, dėl kurių save griauži ir baudi, jis sugebės tau įrodyti: tai – ne nuodėmės, tai – tavo pranašumai. Gal tau su juo ir nuobodoka, bet patogu.


vyras – Skorpionas

Jūsų santykiai abiem naudingi. Romantika, paslaptys – visa tai yra Skorpiono stipriosios savybės. O tu padėsi jam išsikrapštyti iš kai kurių sudėtingų situacijų, į kurias jis pateko iš smalsumo ir nesugebėjo išsikapanoti, susipainiojo tarp smulkmenų.


vyras – Šaulys

Žmogus, kuris tuo pat metu tave ir nervina, ir žavi. Jo visiškas negebėjimas susidoroti su smulkmenomis tau kelia savotišką gailestį. Panašų jausmą kelia niekam tikę giminaičiai. Juos myli, jiems padedi, tik kokia čia romantika?


vyras – Ožiaragis

Tave žavi jo tikėjimas savo teisumu – jam nekyla jokių abejonių, jis atkakliai siekia savo tikslo. Taip ir maga pagelbėti, palaikyti, rūpintis, saugoti. Nepersistenk – nesi jo mama.


vyras – Vandenis

Dėl kažkokių priežasčių nemanai, kad būtum verta kieno nors paramos. Vandenis – laiminga išimtis. Ko gero, šio ženklo vyras – vienintelis, iš kurių mielai priimtum pagalbą. Beje, ir jis panašiai jaučiasi tavo atžvilgiu.


vyras – Žuvys

Štai ko tau iš tiesų reikia. Galėtumėte puikiai papildyti vienas kitą. Tau labai praverstų jo intuicija, jam – tavo konkretumas. Gaila, bet suprasti vienam kitą jums sunku. Tačiau bent verta jau pamėginti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis