Penktadienio horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė gruodžio 7 dienai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia: Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.25, leidžiasi 15.54. Dienos ilgumas - 07.29.


Šiandien - pirmoji Mėnulio jaunaties diena.


Saulė Šaulio ženkle.


**************


AVINAS. Galimi kontaktai su kultūros, švietimo veikėjais, užsieniečiais. Galbūt teks pasukti galvą, kaip įvykdyti kažkam duotą įsipareigojimą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas.


JAUTIS. Tikriausiai ši diena bus nelengva emociškai. Pernelyg priklausysite nuo kitų žmonių nuotaikų, kaprizų arba savo ir jų finansinių galimybių. Gali būti, kad aiškiai pajusite besiartinančias permainas. Arba jų planingai sieksite.


DVYNIAI. Būsite emocionalūs, jautrūs, tad įmanomi konfliktai. Tačiau bendravimas su kitaip mąstančiais ar kalbančiais žmonėmis nebus varginantis, jei nuoširdžiai domėsitės pateikiama tema. Itin atsargiai elkitės su technika, ugnimi bei kelyje.


VĖŽYS. Šiandien svarbu nenumoti ranka į pareigas, priesaikas, įstatymus. Labai svarbu pasitikėti savimi ir pasikliauti patirtimi, nes tai padės sėkmingai formuoti pradinius žingsnius visame tame, ko ketinate imtis artimiausiu metu.


LIŪTAS. Jeigu jums rūpi pradėti projektai, tai galbūt jus sudomins kažkokia nauja veikla ar informacija. Laisvalaikiu mielai leisite laiką su patraukliais jums žmonėmis. Nešvaistykite pinigų.


MERGELĖ. Žmogus, į kurį dėjote daug vilčių, gali pasirodyti nepatikimas, manipuliuojantis. Regis, bus situacijų, gundančių nusižengti teisingumui ar moralei. Pagalvokite apie galimas pasekmes. Gresia avarijos.


SVARSTYKLĖS. Tai, kuo šiandien domėsitės, kokią informaciją gausite, turbūt bus aktualu ilgesnį laiką. Jeigu pajusite, kad nespėjate susidoroti su numatytais darbais, tapsite nervingesni. Saugokitės infekcijų, avarijų, gamybinių traumų.


SKORPIONAS. Tikriausiai blaškysitės ieškodami, kur išlieti susikaupusią energiją. Svarbu rasti laiko sau ir artimiems žmonėms, kad išlaikytumėte vidinę darną, nepatirtumėte sąžinės priekaištų.


ŠAULYS. Šiandien bus mažai kantrybės ir daug emocijų. Nerimą kels artimo žmogaus elgesys. Didelę vertę jums turės kūrybinis įkvėpimas, paslaptingumas, kad ir kur jis bepasireikštų. Gresia buitinės avarijos.


OŽIARAGIS. Šiandien niekur neskubėkite, nedarykite spontaniškų sprendimų, nes jūsų blaivus protas truputį snaus. Derėtų rimčiau įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis.


VANDENIS. Pažįstamų sumanymai atrodys viliojantys, tačiau gali labai paploninti jūsų piniginę. Arba jūs nejučiomis įsitrauksite į kitų žmonių mulkinimo procesą. Saugokitės sukčių.


ŽUVYS. Regis, kalbos suksis apie politiką, pareigas, pinigus, intrigas. Smagesni planai nusikels į savaitgalį ir jums beliks mėgautis nerimastingu laukimu. Saugokitės apsinuodijimo, infekcijų, traumų, galimo gaisro ar dujų nuotėkio. Venkite svaigalų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis