Trečiadienio horoskopas: Avinams - išbandymai santykių srityje, o Jaučiams...

Astrologinė prognozė gruodžio 5-ajai, trečiadieniui

Gruodžio penktoji, trečiadienis - 339-oji metų diena (trečioji 49-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 26 dienos.


Savo vardadienius šiandien švenčia Eimilas, Eimilė, Eimina, Eiminė, Eiminta, Eimintas,, Eimintė, Geisvinė, Grata, Gratas, Sabas, Svaigaudas;


rytoj: Bilmantas, Bilmantė, Bilminas, Bilminė, Bylenė, Bylenis, Koleta, Miglė, Mikalojus, Mikas, Mikita, Norvydė;


poryt: Ašmantas, Ašmantė, Laigeda, Laigedė, Laigedas, Leinartas, Leinartė, Leonarda, Leonardas, Lynartas, Lynartė, Melanijus, Vygaudė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.22, leidžiasi 15.55. Dienos ilgumas - 07.33.


Šiandien - šeštoji Mėnulio delčios diena.


Saulė Šaulio ženkle.


****************


Protingos mintys:


„Sielvartas - iš visų mūsų jausmų patvariausias“ (O de Balzakas).


****************


AVINAS. Šiandien tiktų užbaigti kai kuriuos darbus, susimokėti mokesčius, įmokas ir pan. Saugokitės infekcijų, nežiopsokite prie vairo. Šiokių tokių įtarimų dėl neištikimybės, nesąžiningumo gali sukelti artimas žmogus, partneris.


JAUTIS. Vienaip ar kitaip spręsis darbo ir bendravimo problemos. Kažkokių vilčių teiks pažįstamų asmenų pažadai. Tačiau nepasitenkinimą kels mokesčiai, nekonkrečios darbo perspektyvos, sveikatos būklė ar pan.


DVYNIAI. Plūksitės su nebaigtais darbais, bet jūsų mintys skrajos padebesiais. Dėl to ar ne dėl to, bet darbų eiga bus lėta, su trikdžiais, klaidomis. Neignoruokite kitų žmonių poreikių ir prašymų, jeigu jie pagrįsti. 


VĖŽYS. Regis, būsite gerai nusiteikę. Mintys suksis apie pramogas, meilę, vaikus, sportą. Filosofiškai, plačiai mąstysite, bet būsite gana nepraktiški. Venkite sveikatai žalingų dalykų. 


LIŪTAS. Šiandien galite jaustis taip, tarsi turėtumėte apsimesti nieko nesuvokiančiais matydami neteisybę, klastą ir pan. Jums nebūtina su viskuo sutikti ar nenoromis pataikauti. Būkite savimi. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais.


MERGELĖ. Prieštaringų situacijų kupina diena. Veikite apgalvotai, bandykite sumanumu įveikti kitų žmonių nepalankumą, manipuliavimą. Tuomet neteks graužtis dėl neatsargiai ištartų žodžių.


SVARSTYKLĖS. Šiandien jums bus aktualios verslo sutartys, darbiniai užsakymai. Regis, ne mažiau rūpės madingi daiktai, tad naršysite internete ir domėsitės prekių rinka. Aklai nedarykite užsakymo, ypač farmacinių ar grožio prekių.


SKORPIONAS. Šiandien rūpesčių gali sukelti vaikai, gerbėjai. Regis, būsite linkę pasiduoti pagundoms. Malonumų atsisakyti bus sunku ir jūsų vaikams. Dėl to galite iššvaistyti kiek per daug pinigų. 


ŠAULYS. Šiandien jums norėsis pabėgti nuo varginančio šurmulio. Sumažės pasitikėjimo aplinkiniais, kolegomis, nes kažkas iš jų apvils ar paves. Saugokitės vagių, pasirūpinkite namų saugumu. 


OŽIARAGIS. Situacija ir aplinkiniai vers priimti sprendimus ar su jais sutikti, nors jūs turėsite abejonių. Nepasiduokite spaudimui. Susitikite su artimais draugais, nueikite į masinį ar pramoginį renginį.


VANDENIS. Šiandien materialinės naudos neturėsite, greičiau - atvirkščiai, tačiau nederėtų numoti ranka į reikalus, kuriuos galima pataisyti, daryti naudingą įtaką. Neskubėkite su didelėmis išlaidomis ir saugokite daiktus, kuriuos galima pamesti.


ŽUVYS. Kažkoks įvykis gali priversti pajusti tas vidines ar išorines kliūtis, apie kurias jau nebegalvojote. Numoję į jas ranka, galite sau pakenkti. Tai, kas buvo pažadėta jums, gali atitekti kažkam kitam.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis