7 feng shui patarimai, kaip į namus įsileisti teigiamą energiją

Atrask energijos balansą savo namuose ir tavo namai taps tavo sielos tvirtove.

Jei veidrodis kabo priešais įėjimą, surask jam kitą vietą


Pagrindinė teigiama energija į namus patenka pro duris, todėl reikia vengti visko, kas galėtų tai energijai trukdyti. Pagal feng šui mokymą, veidrodis atspindi energiją, todėl kabodamas priešais įėjimą trukdo tai energijai patekti į vidų. Veidrodžiui netinkama vieta ir miegamajame, o visur kitur galima drąsiai kabinti. Svarbiausia, kad veidrodžiai būtų sveiki ir neįskilę. Geriausia, jei veidrodis atspindės pilną žmogaus atspindį visu ūgiu.


Nelaikyk šiukšlių ir nereikalingų daiktų priešais įėjimą


Energijai namuose reikia nuolatos atsinaujinti, todėl šalia pagrindinio įėjimo neturėtų būti jokių kliūčių. Jokių šiukšlių maišų, paruoštų išmetimui ar dėžių, kurias išmesi kai tik turėsi laisvo laiko. Erdvė šalia įėjimo į namus turi būti laisva ir tvarkinga.


Visuomet susitvarkyk vonios kambarį


Vonios kambarys visuomet turi būti idealiai tvarkingas. Tai - tarsi tavo namų širdis. Epicentras, nuo kurio pradeda cirkuliuoti namų energija. Šiai energijai reikalinga ramybė, todėl vonios duris patartina uždarinėti.


Nuolatos įleisk į namus gaivaus oro


Energija į namus patenka ne tik pro duris, bet ir pro langus, todėl namus reikėtų nuolatos vėdinti ne tik dėl savo sveikatos. Atverk langus bent vienai minutei rytais, prieš išeinant iš namų, ir vakarais, prieš miegą. Idealiu variantu sukurk skersvėjį, kad visos negandos ir susikaupęs negatyvas akimirksniu išsivalytų.


Atkreipk dėmesį, kurioje vietoje namuose tu dirbi


Jei namuose turi darbinį kampelį, pasistenk jį įsirengti pagal feng šui patarimus. Tai padės padidinti tavo atidumą ir darbingumą. Idealiu variantu sėdint tavo nugara turėtų būti atsukta į sieną, kurioje nėra langų ar durų - tai užtikrins, kad tavo kūrybinė energija niekur neišsisklaidys. Nereikalingų daiktų ant stalo neturi būti - jie paprasčiausiai blaško tavo dėmesį.


Sutvarkyk viską, kas sulūžę


Namuose neturi būti daiktų, kuriais tu nesinaudoji tik dėl to, kad jie sugedę ar sulūžę. Anot Rytų išminčių, kiekvienas sugedęs daiktas paima iš žmogaus problemą, todėl negailėk ir išmesk tuos daiktus, atsikratydama neigiamos energijos. Arba pataisyk daiktą, suteikdama jam antrą gyvenimą.


Grindys namuose turėtų būti viename aukštyje, kampai užapvalinti


Jeigu namų grindys yra ne viename aukštyje, energijos tekėjimui sukuriamos kliūtys, o tai, kas vyksta namuose, atsispindi ir tavo asmeniniame gyvenime. Pagal feng šui filosofiją, skirtingi grindų lygiai padalina likimą į fragmentus. Jie sukuria kliūtis, kurias mums nuolatos tenka apeidinėti. Lygiai tas pats galioja aštriems ir kyšantiems kampams namuose. Geriausia, jei kampuotų daiktų namuose apskritai nebūtų, tačiau jeigu jų išvengti nepavyksta, bent jau pasirūpink, kad kampai nebūtų nukreipti į tą vietą, kurioje tu praleidi daugiausiai laiko.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis