Spindėk su TALLY WEiJL – laimėk dovanų kuponą šventiniam apsipirkimui (laimėtojos)

(1)

Sveikiname Elingą Bražionytę (Vilnius) ir Moniką Kazakevičiūtę (Šiauliai). Su laimėtojomis susisieksime jų nurodytais kontaktais.

Žengiant per Naujųjų metų slenkstį išsitrina visos ribos - prisijaukink netikėčiausias spalvas ir tekstūras, išlaisvink savo fantaziją ir drąsiai eksperimentuok kurdama savo stilių su naujausia šventine TALLY WEiJL kolekcija!


Šiais metais šventinis įvaizdis kaip niekada žėrintis ir traukiantis akį. Auksu ir sidabru tviskančios grandinėlės, žvyneliai ir spindintys audiniai - pagrindiniai akcentai, puikiai derantys tiek prie klasikinio vakarinio stiliaus, tiek prie laisvesnio, šiais metais itin madingo sportiško įvaizdžio.


TALLY WEiJL parduotuves rasi: PC „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose.

Elektroninėje parduotuvėje: www.lemodus.lt

Naujienas sek: TALLY WEiJL Facebook puslapyje ir TALLY WEiJL Instagram puslapyje


LAIMĖK


TALLY WEiJL - vienas populiariausių tarptautinių ženklų stilingoms merginoms ir moterims - padės tau suspindėti! Spausk „VOTE“ mygtuką šalia tau labiausiai patinkančio įvaizdžio, o tuomet nepamiršk užpildyti žemiau esančios anketos. Galbūt būtent tu būsi viena iš 2 laimingųjų, kuriai atiteks 50 eurų vertės TALLY WEiJL dovanų kuponai.Konkurso taisykles rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis