5 netikėti faktai apie VĖŽIO Zodiako ženklą

(12)

Praktiškumas, išradingumas ir drausmė - trys savybės, labai gerai apibūdinančios Vėžio ženklą, tačiau tai toli gražu ne viskas, ką apie jį turėtum žinoti.

Trumpai apie ženklą: Vėžys – ketvirtasis ženklas Zodiako rate. Vandens stichija jam dovanoja vidinę ramybę ir tvirtumą, o už aštrius instinktus ir rūpestingumą galima padėkoti visur lydinčiam Mėnuliui. Vis dėlto iš pažiūros labai ramus ir globėjiškas Vėžio ženklas gali parodyti absoliučiai priešingas savybes.


Vėžio Zodiako ženklas – 5 įdomūs faktai


1) Iš kitų Zodiako ženklų Vėžiai ypatingai išsiskiria unikalia savo vaizduote ir sunkiai paaiškinama intuicija – gebėjimu perprasti žmones, pažvelgti į slapčiausias jų sielų kerteles. Todėl nereikia apsigauti: visuomet besišypsantis ir su visais maloniai bendraujantis Vėžys anaiptol nėra toks naivus, kaip gali pasirodyti. Greičiausiai bandydami apgauti Vėžį, galiausiai apsigausite patys – šio Zodiako ženklo atstovai duos tai, ko jums reikia, mainais iš jūsų pasiimdami dvigubai daugiau. Nespėsite net susigaudyti, kas čia įvyko.


2) Vėžiai turi tris labai teigiamas savybes, padedančias jiems būti geriausiais visose gyvenimo srityse – tai praktiškumas, išradingumas ir drausmė. Išskirtinius intelektinius gabumus turintis Vėžys mėgsta analizuoti, moka pamatyti esmę, o ne pavienes apgaulingas detales. Matyt dėlto šio Zodiako ženklo atstovai būna puikūs vadovai – viską sužiūri, sukontroliuoja ir greitai priima sprendimus. Visai nenuostabu, kad ir namuose jie dažniausiai prisiima šeimos galvos vaidmenį - tiesa, leisdami antrajai pusei galvoti visiškai priešingai.


3) Vėžių mokėjimas kurti ir išlaikyti santykius – fenomenalus. Sunku paaiškinti tą komforto ir jaukumo jausmą, kurį sugeba sukurti šio Zodiako ženklo atstovai. Vėžiai labiau linkę duoti, nei imti, jie labiau rūpinasi, nei patys reikalauja rūpestingumo. Nieko nuostabaus, kad jų santykiai dažniausiai būna labai tvirti ir ilgalaikiai. Tačiau globėjiškas ir švelnus Vėžys santykiuose gana principingas – moka parodyti savo charakterį ir pastovėti už savo nuomonę. Patys būdami intelektualūs, Vėžiai į partnerius renkasi tik savęs vertas asmenybes. Ar reikia stebėtis, kad būtent šio Zodiako ženklo vaikai įprastai būna išskirtinai protingi ir talentingi?


4) Atskirai reikėtų pakalbėti apie derybinius Vėžio ženklo gabumus. Niekas kitas nesugebės taip atkakliai, bet diplomatiškai ir su šypsena veide išsireikalauti, regis, neįmanomų dalykų. Vėžiai – puikūs taktikai. Jie gana emocionalūs, tad viduje viskas tiesiog kunkuliuoja, tačiau išorėje – pasitikėjimas savimi, šaltas argumentavimas ir nepajudinama pozicija.


5) Vėžiai apdovanoti iškalba, puikiu humoro jausmu ir vidine inercija, skatinančia nuolatos veikti. Tad įsitikinimas, kad Vėžiai – labai ramūs šeimos žmonės, dažniausiai būna klaidingas. Netgi priešingai – būtent Vėžiai dažniausiai būna kompanijos siela ir pagrindiniai visa ko organizatoriai. Ar kada girdėjote, kad Vėžio ženklas skųstųsi neturintis ką veikti? Mums dar neteko. Ir tikriausiai niekada neteks.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis