Nicole Kidman pirmą kartą prakalbo apie savo vaikus, kurių nematė daugiau nei 10 metų

Anksčiau nuolatos klausinėję apie kitokį gyvenimo būdą pasirinkusius vaikus, galiausiai žurnalistai pasidavė - aktorė Nicole Kidman tokius klausimus ramiai ignoruodavo ir į kalbas nesileisdavo. Vis dėlto...

Po daugiau nei 10 metų trukusių tylos įžadų, Nicole Kidman pagaliau prabilo ir papasakojo apie susiklosčiusią situaciją tarp jos ir kartu su Tomu Cruise`u įvaikintų vaikų. Buvo kalbama, kad aktorė nebendrauja su 25-rių metų Isabella ir 23 metų Connoru, nes vaikai (kaip ir jų įtėvis) priklauso religinei scientologų bendruomenei. Per pastaruosius 10 metų paparaciams nė karto nepavyko užfiksuoti Nicole kartu su vaikais, rašo portalas The Sun. 


Isabella Jane Cruise 2010 metais
Isabella Jane Cruise 2010 metais
Vida Press


Connor Cruise 2011 metais
Connor Cruise 2011 metais
Vida Press

„Jie pasirinko scientologijos kelią. O mano, kaip mamos pareiga - juos mylėti. Tai vadinama tolerantiškumu. Visai nesvarbu, kuo užsiima jūsų vaikai, svarbiausia, kad jie visuomet būtų mylimi ir tai jaustų. Tuo požiūriu aš esu atvira“ - trumpai, bet gana aiškiai savo poziciją suprasti leido Nicole. 


Isabellą ir Connorą aktorė įsivaikino tuomet, kai gyveno kartu su Tomu Cruisu. Tačiau po 10 kartu praleistų metų, jiedu pasuko skirtingais keliais. Vaikai liko augti kartu su tėvu, o visai netrukus žiniasklaidoje pasirodė informacija apie griežtas scientologų bendruomenėje egzistuojančias taisykles. Anot jų, bendruomenę palikęs narys (Nicole Kidman kadaise priklausė scientologams) nebeturi teisės palaikyti ryšių su likusiais bendruomenės nariais. Aktorė nedalyvavo dukters Isabellos vestuvėse 2015 metais, o kartu paskutinį kartą jas matė 2006 metais. Nicole augina dvi dukras - Sunday ir Faith - kurių susilaukė su dabartiniu vyru Keithu Urbanu. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis