Ką apie tave gali papasakoti MAJŲ horokopas

Centrinės Amerikos indėnų gentys net neįsivaizdavo, kas tie Zodiako ženklai, tačiau tikėjo žvaigždžių daroma įtaka žmogaus gyvenimui ir tuo, kad kiekvienas žmogus iš prigimties susietas su tam tikru gyvūnu. Paskaityk, koks gyvūnas pagal majų kalendorių slepiasi tavyje.

Ūdra

sausio 20 – vasario 18

Žmonės, gimę po Ūdros ženklu, paprastai būna keistoki ir linkę elgtis neįprastai, todėl juos taip sunku suprasti. Kita vertus, jei tokie žmonės užsiima kūryba, jie gali pasiekti labai gerų rezultatų.

Ūdra į pasaulį žvelgia neįprastai, jos vaizduotė laki, o protas skvarbus, todėl šio ženklo žmonės būna pranašesni už aplinkinius.

Ūdros ženklo atstovai gali tapti labai dėmesingais ir rūpestingais draugais. Jei vaikystėje šio ženklo atstovas yra tinkamai auklėjams ir auga palankioje aplinkoje, jis užauga atsakingu, drąsiu ir sąžiningu žmogumi. Bet jei jis slopinamas, tai yra, jei jame užgniaužiamas kūrybinis pradas, gali užaugti nesąžiningu, nervingu ir nuo visuomenės atsiribojusiu sociopatu.


Vilkas

vasario 19 – kovo 20

Vilkas – labai emocionalus ir įsitraukiantis žmogus. Labiausiai šio ženklo žmonės vertina meilę, nes patys sugeba iš tiesų mylėti. Bet Vilkai vienu metu gali turėti ir meilės poreikį, ir norą būti nepriklausomi. Jei žmogus, gimęs po šiuo ženklu, nesugeba greit rasti savo meilės ir susituokti, jis visą gyvenimą gali nugyventi vienas.

Vilkas – aistringas, dosnus ir švelnus meilužis. Bet jei yra atstumiamas, gali tapti labai įkyrus ir kerštingas.


Sakalas

kovo 21 – balandžio 19

Sakalas yra apsigimęs lyderis, jis visada randa idealius sudėtingų situacijų sprendimus. Indėnų įsivaizdavimu, šis gyvūnas niekada negaišta laiko veltui ir moka kalti geležį, kol karšta. Todėl šiais laikais Sakalo ženklo atstovai būna geri verslininkai.

Sakalas – nuostabus meilužis, sugebantis aistrą santykiuose palaikyti ilgus metus. Antra vertus, daugelį erzina jo grubumas, nekantrumas, nepakantumas silpnesniems.


Bebras

balandžio 20 – gegužės 20

„Prisiimk atsakomybę, adaptuokis prie situacijos, nugalėk save ir išgelbėk visus“, – toks Bebro devizas.

Bebrai – idealūs samdomi darbuotojai: jie viską daro maksimaliai veiksmingai ir pasiekia puikių rezultatų. Jie gali būti ne tik paprasti vykdytojai, bet ir geri vadovai – jiems užtenka nuovokos, jie moka mąstyti strategiškai, yra ištvermingi.

Problemos Bebrų gyvenime paprastai prasideda tada, kai jie pernelyg į kažką įsitraukia ir negali sustoti net tada, kai akivaizdu, kad jų pastangos neatneša jokio rezultato. Deja, Bebrai taip pat dažniau nei kiti gyvena automatiškai, o senatvėje skundžiasi, kad taip nieko ir nepamatė gyvenime. Bebrai lojalūs, naudingi, jais visada galima pasikliauti. Bet gyvendami su tokiu žmogumi būkite pasiruošę, kad jis gali jums įkyrėti savo amžinu teisingumu.


Elnias

gegužės 21 – birželio 20

Šis gyvūnas indėnams visada buvo žodžio „mūza“ simboliu. Elnias įkvepia kitus žmones savo gyvumu ir nuovokumu. Šio ženklo atstovai visada sugeba suskelti asmeninio pobūdžio juokelį.

Ir beveik visi Elniai – neprilygstami pašnekovai. Elnias – visada pageidaujamas ir dažnas svečias kviestiniuose renginiuose. Jis visada žino, kas vyksta žmonių iš jo bendravimo rato gyvenime, moka prie kiekvieno prieiti. Net jei visi kažkada buvusios vienos kompanijos nariai susipyksta tarpusavyje, Elnias draugauja su kiekvienu iš jų atskirai. O kartais bando visus sutaikyti.

Tačiau jei Elnias auga netinkamose sąlygose, blogoje šeimoje, jis užauga kaprizingu, tingiu ir dviveidžiu egoistu.


Genys

birželio 21– liepos 21

Geniai indėnų tradicijoje – labiausiai išauklėti ir taktiškiausi gyvūnai. Manoma, kad šio ženklo atstovai labai gerai moka išklausyti, yra be galo empatiški, visad palaiko kalbančiojo pusę. Jie visada šalia, kai jums reikia palaikymo. Dėl to Geniai yra puikūs tėvai, nuostabūs draugai ir partneriai. Jie kuklūs, išradingi, labai organizuoti.

Jei Genys užauga meilės kupinoje atmosferoje, jis bus rūpestingas, ištikimas ir labai romantiškas. O jei jam mažiau pasiseka, tada šio ženklo žmogus gali užaugti piktu, pavydžiu ir savininkišku. Kuris, be to, dar ir visada pagiežingas.


Lašiša

Liepos 22 – rugpjūčio 21

Lašišos gyvenimas – nuolatiniai nuotykiai, nes po šiuo ženklu gimę žmonės turi nepaprastai daug energijos. Lašišos ženklo atstovai visada motyvuoti, pasižymi sveiku optimizmu.

Dirbti su Lašiša vienoje komandoje yra didelis malonumas. Tai protingi, sumanūs žmonės, jie moka dirbti greitai ir puikiai įsilieja į kolektyvą. Lašišos ženklo atstovas moka užkrėsti žmones savo entuziazmu, todėl nenustebkite, jei Lašiša išmokys visus savo bendradarbius slidinėti ar kopti į kalnus.

Palankioje šeimoje užaugę šio ženklo atstovai bus emociškai stabilūs, ramūs, jausmingi. Jei auga netinkamoje šeimoje, užauga egoistiški, vulgarūs, nepakantūs kitiems.


Lokys

rugpjūčio 22 – rugsėjo 21

Pragmatiškas ir metodiškas Lokys visada mano, kad norint užtikrinti tvarką, reikalinga tvirta ranka. Šio ženklo atstovai praktiški ir subalansuoti, todėl yra puikūs verslo partneriai. Šie žmonės visada kalba proto ir logikos balsu. Tačiau Lokio ženklo atstovai dažniausiai būna kuklūs ir drovoki. Užtat jei jie užauga meilės atmosferoje, greitai tampa dosnumo ir globos simboliu.

Kadangi Lokio ženklo atstovai pasižymi kantrybe ir santūrumu, jie būna puikūs auklėtojai, globėjai ir mokytojai. Bet jei po šiuo ženklu gimęs vaikas auklėjamas netinkamai, jis užauga smulkmenišku atsiskyrėliu-skeptiku.


Varnas

rugsėjo 22 – spalio 22

Varno ženklo atstovai paprastai turi daug entuziazmo, todėl jie yra apsigimę verslininkai ir inovatoriai. O dar šio ženklo atstovai panašūs į žynius ir kerėtojus – jais lengva susižavėti, jie gali lengvai „pudrinti smegenis“.

Varnai – idėjų ir nuomonių žmonės. Jie gali būti puikūs politikai. Aštrus protas dera su idealistinėmis pažiūromis ir įgimtais diplomatiniais gebėjimais.

Jei Varnas neturės galimybės realizuoti savęs šioje srityje, gali užaugti pernelyg romantiškas ir tylus. Užtat kitiems su juo lengva: Varnas moka pasakyti teisybę nebūdamas šiurkštus, jis nekenčia pataikavimo ir yra gana kantrus. Jei Varno vaikystė buvo sunki, jis užauga pernelyg reiklus sau ir aplinkiniams, nenuoseklus, kerštingas ir pagiežingas.


Gyvatė

spalio 23 – lapkričio 22

Po šiuo ženklu gimdavo praktiškai visi indėnų šamanai. Gyvatė – dvasios reikalų ekspertė, todėl šio ženklo atstovai taip dažnai tapdavo dvasiniais lyderiais.

Gyvatė mėgsta, kai ją gerbia ir garbina, todėl tarp šio ženklo žmonių daug gydytojų. Šio ženklo žmonių trūkumas – jie visiškai nelinkę rūpintis materialiais klausimais. Gyvatės ženklo atstovai retai tampa gerais bankininkais.

Apskritai išorinis pasaulis su visomis jo taisyklėmis Gyvatę gąsdina, todėl šie žmonės dažnai atrodo uždari – niekas nežino, ką jie iš tiesų galvoja.

Meilės klausimuose Gyvatės ženklo atstovai gali būti aistringi, įkvepiantys, suteikiantys sparnus meilužiai. Deja, šio ženklo žmonės taip pat dažnai būna prislėgti, linkę į prievartą ir nenormalią nuotaikų kaitą.


Pelėda

lapkričio 23 – gruodžio 21

Pelėdos ženklo žmogus būna žiaurokas ir lengvabūdiškas. Pelėda taip gerai moka išgyventi žiemą, kad žmogiškų santykių šiluma jai nereikalinga.

Indėnai manė, kad žmonės, gimę po Pelėdos ženklu, yra liūdni ir linkę į per didelę riziką. Šie žmonės nutrūktgalviai, linkę į nuotykius, todėl jie būna puikūs medžiotojai, gynėjai, kariai, ugniagesiai, ekologai ir visuomenės aktyvistai. Kita vertus, jie yra lankstūs, todėl gali tapti sėkmingi praktiškai bet kurioje srityje.

Išauklėti ir laimingi Pelėdos ženklo atstovai – jausmingi, kupini entuziazmo, mokantys iš tiesų išklausyti pašnekovą. O jei patiria psichologinę traumą, dažnai tampa depresyviais, karingais ir agresyviais.


Žąsis

gruodžio 22 – sausio 19

Jei norite realizuoti ambicingą projektą, pasikvieskite į kompaniją Žąsies ženklo atstovą. Šie žmonės atkaklūs, ambicingi ir amžinai kažkur lekia. Jie moka išsikelti tikslus ir jų siekti.

Dar šio ženklo atstovai yra kupini ryžto bet kokia kaina pasiekti sėkmę. Šio ženklo atstovai nuolat su kuo nors varžosi ir konkuruoja. Net su draugais.

Žąsys – puikūs verslininkai ir sportininkai. Jie moka būti dėmesingais draugais ir rūpestingais tėvais. Šio ženklo žmones sėkmė lydi visur, kad ir kur jie nueitų, ir ko besiimtų.

Jei šio ženklo atstovai užauga meilėje, jie tampa aistringais, komunikabiliais ir dėmesingais visuomenės nariais. O jei patiria rimtą traumą, reikia turėti omenyje, kad jiems labiau nei kitiems žmonėms būdingos įkyrios idėjos ar kompulsyvus elgesys.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis