5 paltų tendencijos 2018 rudens sezonui

Ekstravaganciją palikime nuošalyje, nes 2018 metų rudens sezonas orientuotas į jaukumą ir patogumą. Švelnios pastelinės spalvos, neįpareigojantys siluetai ir vis dar iš mados nesitraukiantis kailis - siūlome pažiūrėti, į kokias tendencijas šiais metais verta atkreipti dėmesį ieškančioms rudeninių paltų. 

Platūs atvartai


Shutterstock nuotr.


Platūs atvartai - viena ryškiausių 2018 metų tendencijų. Modeliai patys įvairiausi - nuo laisvai krentančių, kelius siekiančių paltų, iki trumpučių, švarkelio tipo atmainų ar įliemenuotų, elegantiškų variantų.


Maxi stilius


Shutterstock nuotr.


Tobulai prie figūros priglundantys paltai šiais metais galutinai užleido vietą laisvumui ir patogumui. Madingi maxi stiliaus, tarsi keliais dydžiais per didelį variantai. Siluetui paryškinti naudojamas dirželis.


Langeliai


Shutterstock nuotr.


Kalbant apie raštus, griežtos taisyklės šiais metais negalioja, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į klasikiniais jau tapusius languotus variantus. Atrodo elegantiškai ir nenuobodžiai.


Pastelinės rožinės


Shutterstock nuotr.


2018 rudens sezono spalvos - rožinė, mėtinė ir geltona. Vis tik kalbant apie rudeninius paltus, daugiausiai dėmesio sulaukia pasteliniai rožiniai atspalviai.


Kailis vis dar madoje


Shutterstock nuotr.


Praėjusiais metais visos ėjo iš proto dėl kailio motyvų ir šiais metais jie vis dar aktualūs. Kailinė apykaklė ar masyvios kailio kišenės - kuri variantą pasirinksi, ten neprašausi.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis