Kodėl jos nešvelnios: 6 klaidos, kurias darai skusdama kojas

Pasirinkimų, kaip depiliuoti nepageidaujamus plaukelius, turime tikrai daug. Vis tik dauguma merginų vis dar renkasi paprasčiausią skutimą peiliuku - greita ir paprasta, tik rezultatas ne visuomet džiugina. 

Tikriausiai ir tau buvę atvejų, kuomet nuskutus plaukelius kojos vis tiek neatrodo švelnios, o ir odos sudirgimas laikosi bent kelias dienas. Paruošėme tau 6 naudingus patarimus, kurie tikrai pravers, jei plaukelių šalinimui renkiesi peiliukus. 


1. Neskusk kojų iškart įžengusi į dušą. Visų pirma, tik atsikėlus tavo kojos būna šiek tiek patinusios, todėl nepavyks nuskusti viso plaukelio. Rytinis patinimas atslūgs ir iškart pajusi besibadančius plaukelius. Tad idealiu atveju ryte nereikėtų iškart pulti į dušą, o duše reikėtų pabūti bent 5-10 minučių, kad plaukeliai spėtų suminkštėti, tuomet juos pašalinti bus kur kas lengviau, oda mažiau sudirgs. 


2. Naudok specialiai skutimui skirtą kremą arba plaukų balzamą. Skusti sausos odos negalima jokiu būdu! Jeigu neturi skutimuisi skirto kremo ar putų, visuomet gali panaudoti plaukų balzamą. Nepagailėk jo, kad peiliukas slystų tarsi per sviestą. Ir nepatingėk užtepti naujo sluoksnio, jeigu pirmu kartu plaukelių nepavyko pašalinti ir nori brūkštelėti peiliuku dar kartą. 


3. Pamiršk vienkartinius peiliukus. Jie tikrai nėra tokie kokybiški, kaip daugkartiniai. Beje, atkreipk dėmesį į vyrams skirtus peiliukus - jie skirti jautriai veido zonai, turi daugiau ašmenų, bet tuo pačiu labiau saugo odą. O dažniausiai ir kainuoja pigiau, nei skirti moterims!


4. Laiku keisk peiliukus. Jei skutimo metu odą pradeda dirginti, vadinasi peiliuką metas keisti. Atšipę peiliukai žaloja tavo odą ir yra dažniausia po skutimosi atsiradusių spuogelių priežastis. 


5. Skusk plaukelius teisinga kryptimi. Dauguma sako, kad plaukelius reikia skusti pagal jų augimo kryptį - šis metodas saugus, bet visai neefektyvus. Todėl pirmiausia plaukelius nuskusk pagal augimo kryptį, kad maksimaliai juos patrumpintum, o tuomet užtepk dar vieną skutimosi kremo sluoksnį ir nuskusk juos prieš plauką. 


6. Pasirūpink oda po skutimo. Jei nori, kad kojos kuo ilgiau išliktų švelnios, po procedūros būtinai palepink odą drėkinamuoju odos kremu. Beje, gali išbandyti ir specialius plaukelių augimą stabdančius kremus - jie tikrai veiksmingi, jei naudoji reguliariai. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis