Vieta, kurioje vyrai labiausiai norėtų pasimylėti

Pameni, rašėme apie vieną vietelę, kuri labiausiai gundo moteris. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, damos audringiausią seksą įsivaizduoja ant laiptų! 

Šį kartą eilė vyrams. Miegamasis ir virtuvė - jau atgyvenę variantai. Vyrukus, pasirodo, labiausiai jaudina mintis apie seksą duše. Net 73% anoniminėje apklausoje sudalyvavusių vyrų pasirinko būtent šį variantą. Praustis vis tiek reikės, tad kodėl nesuderinus būtinybės su malonumu? 


Paversk jo fantazijas realybe! COSMO rekomenduoja tau tris sekso pozas duše ir vonioje - nepamirštamiems šlapiems malonumams!

Jausti prigludusį partnerio kūną, gaivinančius vandens lašus ir dar matyti jo akis... Malonumas garantuotas. Atsistok priešais partnerį, apkabink jį ties kaklu, o viena koja apsivyk jo juosmenį. Tegul partneris prilaiko tavo koją ties šlaunimi, kad abiems būtų patogiau išlaikyti pusiausvyrą.

Atsigulk ant šono, viena ranka tvirtai remdamasi į vonios dugną. Vieną koją laikyk ištiesusi, o kitą pakelk į viršų. Tegul tavo partneris įsipatogina tau tarp kojų, kad galėtų lengvai įsiskverbti.

Tegul tavo partneris atsisėda vonioje, kad nugara remtųsi į vonios galą, o kojos būtų šiek tiek sulenktos. Apsižerk jo klubus, atsukusi jam nugarą, ir pasilenk į priekį, kad krūtinė liestųsi su jo kojomis.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis