3 gudrybės, kad nagų lakas greičiau išdžiūtų

Jei vis dar pasitiki klasikiniais nagų lakais ir nepasiduodi gelinio lakavimo madai, tuomet šie patarimai tau tikrai pravers! 

Tikriausiai ne kartą teko iš naujo darytis manikiūrą vien dėl to, kad nusilakavus nagus kur nors užkliuvai, kai lakas dar nebuvo spėjęs nudžiūti. Ką gi, siūlome tau tris gudrybes, kurios gerokai palengvins šį procesą. 


1) Nusilakavusi nagus leisk lakui kelias minutes padžiūti, o tuomet įkišk ranką į ledinį vandenį. Nuo šalčio lakas tvirtėja, tad išdžius kur kas greičiau, nei įprastai. Vandenyje nagus laikyk maždaug 1-2 minutes. Kad vanduo nuo tavo rankos nesušiltų, įmesk ten keletą ledukų kubelių. Arba tiesiog laikyk rankas po tekančio šalto vandens srove, tik nestipria, kad manikiūras nesusigadintų. 


2) Išduosime tau paslaptį - džiovintuvą kartais panaudojame ne tik plaukams džiovinti, bet ir nagams. Šiam tikslui pasitarnauti gali ir oro vėjelis ar net kondicionierius. Svarbiausia atsukti ne karštą, o šaltą srovę ir stengtis ją tolygiai paskirstyti. 


3) Šis būdas pats paprasčiausias. Dar prieš procedūrą 2-3 minutes palaikyk nagų laką šaldytuve. Šaltas lakas lengviau pasidengia ir greičiau džiūva. Svarbiausia užtepti tolygiai ir plonu sluoksniu. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis