3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis rugsėjo mėnesį

Rugsėjo mėnesį sėkmė aplankys drąsiuosius - tuos, kurie nebijo rizikuoti ir išeiti iš savo komforto zonos ribų. 


AVINAS 03.21 - 04.20


Pirmąją rugsėjo savaitę gali tekti nemažai padirbėti, padėti tvirtus pagrindus ateities perspektyvoms arba galutinai sudėlioti visus taškus ties nebaigtais projektais ar asmeniniais santykiais. Likusios trys rugsėjo savaitės bus kur kas įdomesnės - energijos kovoti už savo vietą po saule tikrai netrūks, o likimas pats pastūmės tave tinkama linkme. Dabar labai tinkamas metas išnaudoti pasitaikančias galimybes. 


Turinčios antrąją pusę galės pasidžiaugti tvyrančia ramybe ir harmonija - norėsis daugiau laiko skirti antrajai pusei, rodyti švelnumą, rūpestį. Ir tai atsipirks su kaupu. O kol kas dar vienišų Avyčių laukia malonus dėmesys. Tikėtina, kad dėmesį gali parodyti ir tau jau puikiai pažįstamas žmogus arba sena simpatija. Aklai į meilės nuotykius nepulk, bet nuo jausmų nebėk - jie gali peraugti į šį tą daugiau. 


SVARSTYKLĖS 09.24 - 10.23


Svarstyklėms labiausiai seksis meilės srityje. Jei įsimylėti, tai beprotiškai! Todėl naujos pažintys gali peraugti į audringus romanus, o ir seniai prislopę jausmai, tikėtina, atgims iš naujo. Kol kas dar vienišoms Svarstyklėms patartina maksimaliai išnaudoti galimybes sutikti antrąją pusę. Dabar tam pats tinkamiausiais metas! 


Šiek tiek kitokie reikalai laukia dalykinėse srityse. Darbų neturėtų trūkti, o noro kažką daryti gali ir pristigt. Pasistenk per daug neatsipalaiduoti ir nenumok ranka į savo karjerą. Kai meilės apžavai išsisklaidys ir sugrįši į realybę, gali pasigailėti neapgalvotų sprendimų ir neišnaudotų galimybių. 


ŽUVYS 02.21 - 03.20


Rugsėjo mėnesį Žuvų ženklo merginoms malonių permainų likimas tikrai nepagailės. Mėnuo bus labai sėkmingas ir atneš taip ilgai lauktus teigiamus pokyčius. Visų pirma tai galioja profesinėje srityje - vienų laukia naujos karjeros galimybės, kitos atras savyje drąsos priimti lemtingus sprendimus ir netgi kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Dabar tinkamas laikas rizikuoti ir padaryti tai, ko iki šiol baiminaisi. 


Norėsis pagyventi laisviau, įdomiau, įvairiau. Tad ir meilės reikaluose viskas bus kur kas paprasčiau, nei iki šiol. Išgyvenančios santykių krizę pagaliau atvers naują gyvenimo lapą ir „apsivalys“ nuo ilgai kauptų negatyvių emocijų, o norinčioms romantiškų jausmų vertėtų tiesiog atsipalaiduoti ir leisti gyvenimui tekėti sava vaga - tau skirtas žmogus atsiras visai netikėtai ir be jokių pastangų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis