7 dalykai kurie atskleis, ar tai tikrai TAS vyras tavo gyvenime

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai... Jei vaikinas atitinka daugiau kaip pusę punktų, viskas, galima dėti tagą #SielosDraugas, taip?

Vos po kelių pasimatymų koks nors vaikinas atrodo kaip tavo antrosios pusės idealas? NESKUBĖK. Štai į ką turėtum atkreipti dėmesį, kad suprastum, ar vaikinas išties tau skirtas. Ir kokias detales kuo mažiau akcentuoti.


Shutterstock


KAIP JUDU BARATĖS?


Barniai – vienas iš tų veiksnių, nuo kurių priklauso, ar jūs, kaip pora, išgyvensite. Pagal elgesį per barnius žmones galima skirti į tris kategorijas. Degtukai per barnius įkaista. Analitikai neria į procesą ir mėgina suprasti, kodėl kiekvienas jaučiasi taip, kaip jaučiasi. Galop Vengikai laikosi požiūrio „sutarkime nesutarti“.


Psichologai įspėja: Analitikas ir Vengikas – potencialūs didelio galvos ir širdies skausmo sukėlėjai. Kita vertus, du Degtukai netikėtai gali tapti idealia pora (pagalvok apie tuos, kurie čia vienas ant kito staugia, čia jau bučiuojasi ir mylisi). Du Analitikai drauge taip pat visai gerai sugyvena. Net du Vengikai gali sutarti, jiems tik svarbu pernelyg ilgai nekaupti neišsakytų neigiamų emocijų.


Atkreipk dėmesį, kaip tavo vaikinas reaguoja, jei kas nors jam neduoda ramybės: ar jis tave užsipuola ir kaltina? O tu? Atsakydama kandi ten, kur skauda? Tylomis visiškai užsisklendi? Jei į šiuos klausimus apie save ir vaikiną teko ištarti “taip”, yra reali tikimybė, kad ilgainiui jūsų santykiai taps problemiški.


KAIP JUDU DALINATĖS


Jausmais, ne batonu. Nuoširdžiai atsakyk – kaip kiekvienas reiškiate jausmus ir į juos reaguojate? Jei vienas mano, kad neigiamas emocijas reikia žūtbūt numarinti, o antras tiki, kad svarbu ištyrinėti kiekvieną pojūtį, laukite bėdos. Psichologijos profesoriaus emerito Johno Gottmano atlikto sutuoktinių porų tyrimo duomenimis, toks nesutapimas net 80 proc. atvejų gresia skyrybomis. Žodžiu, svarbu būti su tuo, kuris jausmus vertina lygiai kaip tu – sunkiai ar lengvai, jokio skirtumo.


Shutterstock


KAIP JUDU PRISIRIŠATE


Staigmena! Ir šiuo atveju galima skirti tris grupes. Nerimastingiems Prieraišuoliams iš savo partnerių reikia labai daug patikinimų (pavyzdžiui, jie neatstos, kol išgirs, kas yra blogai: „Aš pykstu ne ant tavęs, brangioji. Tiesiog nėra nuotaikos“). Atsiskyrėliai gali sakyti, kad nori suartėti, tačiau vos išgirdę prašymą pabučiuoti prieš naktį gali reaguoti taip, lyg būtum paprašiusi nunešti tave ant rankų į darbą.


Ir galiausiai yra Ramučiai – tie, kurie azartiškai tiražuoja asmenukes su mylimu žmogumi, tačiau netrukdo jam džiaugtis reikiama asmenine erdve. Nieko keista, kad būtent su šiuo tipu sutaria visi. Kitiems variantams sėkmė šypsosis rečiau. Blogiausias iš jų? Atsiskyrėlis su Prieraišuoliu. Jie yra labiausiai iš visų nepatenkinti ir tarsi uždega vienas kitą, nuolat atstumdami ir pritraukdami.


KIEK SKIRIATE DĖMESIO


Ateina momentas, kai imi tikėtis partnerio dėmesio. Tai gali būti kas nors visiškai menko, pavyzdžiui, pokalbis apie orą. Arba svarbaus – tu jam guodiesi dėl barnio su seserimi. Porų terapijos profesionalai šią situaciją apibūdina anglišku terminu bid. Poroms, kurios nemoja ranka į tokius bidus, leidžia partneriui pajusti, kad jis yra girdimas, yra gerokai daugiau šansų likti drauge nei toms, kurios dėmesio poreikį ignoruoja.


Shutterstock

Porų terapeutė Carrie Cole teigia: „Poros dažnai sako: „Mūsų niekas nebesieja. Tačiau labai dažnai tikroji problema yra ta, kad jie ignoruoja vienas kito dėmesio poreikio ženklus, ir jiems nepavyksta išlaikyti ryšio.“ Kartais tokius dalykus galima pajusti labai anksti. Jei per pasimatymą pasakoji apie savo vaikystę, o vaikinas žiovauja, visiškai tikėtina, kad jis tau netinka.


KAIP VIENAS KITĄ PALAIKOTE


Tai labai svarbu! Tu nori, kad partneris būtų tavo palaikymo komandos kapitonas. Žmogus, kuris ne tik išklauso tavo dešimtmečio planus, bet ir domisi, kaip gali prisidėti prie jų įgyvendinimo. Net jei tavo ambicijos nekeltų jam didelio džiugesio.


„Jūsų svajonės gali būti skirtingos, tačiau jei nėra susieti didieji jūsų gyvenimo tikslai, nepastebite vienas kito pagalbos, labai abejotina, ar jums gerai seksis drauge“, – įspėja C. Cole. Kas norėtų susitikinėti su žmogumi, kuris gali kiauras valandas malti liežuviu apie save ir savo nuostabią karjerą, tačiau tuoj pat užsisklendžia ir ima nuobodžiauti, kai pradedi jam pasakoti savo svajones. Niekas.


TARP JŪSŲ ESANTI CHEMIJA...


Be abejo, potraukis yra esminis dalykas bet kokių santykių pradžioje. Tave turi jaudinti žmogaus išvaizda, jo kvapas, skonis. Tau turi patikti bučiuotis su juo. Tačiau net jei tarp judviejų neskyla kibirkštys, vaikinas vis tiek gali pasirodyti esąs patikimas, rūpestingas ir gebantis tave prajuokinti. Tikrai verta tokiam suteikti antrą galimybę, net jei per pirmąjį pasimatymą nepajutai drugelių plazdėjimo pilve, – pažiūrėk, kas vis dėlto iš to galėtų išeiti.

Shutterstock

IR, ŽINOMA... SEKSAS


„Nuostabiausias pasaulyje seksas tikrai nėra požymis, kad tas žmogus tau skirtas“, – įspėja psichologė Jenny Taitz. Egzistuoja daugybė elementų, kurie gali tapti svarbesni. Pavyzdžiui, gebėjimas bendrauti. „Jo vaidmuo ypač sustiprėja bėgant laikui“, – aiškina antropologė Helen Fisher. Puikus pavyzdys – vaikinas, kuris lovoje įstengė ne tik atrasti, bet ir tinkamai paveikti visus tavo svarbiausius taškus, tačiau nepasivargino atsakyti į tavo žinutes. Žmogus, kuris tau tinka, stengsis, kad tu būtum patenkinta ne tik lovoje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis