Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė Naujokė-INŽI tiki papuošalų skleidžiama energetika

Mados namų „Ingrid Inži” įkūrėjai ir dizainerei Ingridai Naujokei svarbu ne tik, kaip atrodo ją supantys daiktai, drabužiai ar papuošalai, bet ir ką jie reiškia.

„Man svarbiausia, ne tik išvaizda, bet ir kokią prasmę tai suteikia, ką atspindi mumyse”, - teigia kūrėja, prieš keletą mėnesių pristačiusi savo pačios sugalvotą ir „Fashion Gold“ juvelyrikos salono sukurtą papuošalų kolekciją.


„Man svarbu daiktai, todėl stengiuosi neturėti nieko, kas nesuteikia džiaugsmo, teršia mus ir yra nereikalinga. Kiekvienas aksesuaras, papuošalas turi savo prasmę ir yra gautas su ypatinga reikšme svarbia man ir mano aplinkai”, - atskleidžia Ingrida. Jos kurta kolekcija išskirtinė - iš aukso ir sidabro sukurtus papuošalus su angelais puošia septyni brangakmeniai, simbolizuojantis čakras. Čakros - tai bioenergetiniai centrai, išdėstyti išilgai žmogaus stuburo. Kiekviena čakra turi savo reiškmę ir spalvą, todėl ir papuošaluose parinktas konkretus tos spalvos ir tam tikras savybes turintis brangakmenis, kuris balansuojančiai, gydančiai veikia konkrečią čakrą: ametistas, topazas, safyras, peridotas, citrinas, granatas ir lietuviškasis gintaras.

Kolekciją sudaro besitransformuojantys iš elegantiškų dienai ir išskirtinių vakarui auskarai, kolje ir apyrankė. Būtent pastarojo papuošalo niekad nenusiima ir I.Naujokė, kuri nusprendė šiai kolekcijai sukurti ir įvaizdinę fotosesiją. Turbūt nenuostabu, kad pagrindiniu modeliu tapo ji pati.


„Tikiuosi, kad ši papuošalų kolekcija atneš ir jums kažkokią svarbią žinią, įprasmins prisiminimus. Tai ne šiaip sukurta kolekcija, o su tikslu padėti subalansuoti energetinius taškus, kurie atras pusiausvyrą žmogaus gyvenime. Tikiu, kad jie gali būti apsauga, nes tai juk angelo, kuris glosto, saugo ir būna su mumis diena iš dienos, simbolis. Praktikuoju gyvenimą čia ir dabar - sąmoningą, dorą gyvenimą be melo, su džiaugsmu ir paprastumu”, - šypsosi dizainerė, garsėjanti savo kuriamomis vestuvinėmis suknelėmis. Todėl nenuostabu, kad šie papuošalai su apsaugą teikiančiais angelais ypač tinka nuotakoms, kurios galėtų jais pasipuošti svarbiausią savo gyvenimo dieną.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis