Bikinio depiliacijas atliekanti mergina atvira: tenka pamatyti visko...

Toms, kurios nė karto nėra buvusios bikinio depiliacijos procedūroje, gali būti kiek baisu: juk svetimas žmogus liesis prie intymiausių tavo kūno vietelių! Nėra ko baimintis. Patikėk, šios srities specialistės matė ir girdėjo tiek daug, kad vargu ar kuo nors jas nustebinsi. 

Bikinio zonos epiliacija labai skiriasi nuo, tarkim, kojų. Tenka padirbėti su gležna oda, plika akimi neįžvelgiamais plaukeliais ir netgi mėnesinėmis. Praktiškai visos mano klientės jaučiasi bent kažkiek nejaukiai, matyt dėl to tapau joms savotiška psichologe. 


Kol jos guli pusiau apsinuoginusius, atlieku įvairiausias manipuliacijas intymiausiose jų kūno vietose. Natūralu, kad išsitrina visos ribos. Tai tarsi priverstinis suartėjimas. Merginos supranta, kad nevertinsiu jų fizine prasme, matyt dėlto joms pradeda atrodyti, kad ir moraliai liksiu abejinga. 


Darydama bikinių depiliacijas sužinau labai daug. Su dauguma klienčių kalbamės procedūros metu - apie jų romanus, įtampą darbe, santykius su draugais, anytas ir vyrus, kurie dirba pernelyg daug arba priešingai - pernelyg mažai. Pas mane ateina klienčių, kurios ką tik išsiskyrė ar sužinojo apie mylimojo meilužę. Daugumai iš jų epiliacija - savotiškas būdas vėl pamilti save. Juk mums, moterims, grožio procedūros visuomet suteikia šiek tiek daugiau laimės. 


Kalbant apie moterų anatomiją - tenka pamatyti visko, tad čia manęs niekuo nenustebinsite. Bet, tiesą sakant, niekuomet ir nesistengiu nagrinėti, kaip ir kas ten atrodo. Iš esmės visas mano dėmesys sukoncentruotas į plaukelius - kokio jie storio, kokiu kampu auga, kaip iškrapštyti tuos įkyrius pavienius plaukus lytinių lūpų vidinėje pusėje. Visa kita man nerūpi - kai moteris atsikelia ir išeina, aš nebeprisimenu, kaip atrodė jos lytiniai organai. Lygiai taip pat daryčiau kojos piršto epiliaciją - tikrai neprisiminčiau, kaip gi tas pirštas atrodo. Moters kūno vaizdai ir kvapai jau seniai nebekelia man jokių emocijų. 


Turbūt labiausiai klientės bijo, kad procedūros metu gali nevalingai apsišlapinti. Bet tokio dalyko mano praktikoje dar nėra buvę. O su mėnesinėmis kitas reikalas - moterys nesigėdija ir tiesiog įsideda tamponą. Vis tik jei moteris serga, reikia daugiau dėmesio skirti higienai, pavyzdžiui, vienos procedūros metu sunaudoti daugiau mentelių. Finansine prasme tai neapsimoka, bet klientės tai vertina ir sugrįžta. 


Būna atvejų, kuomet merginos nevalingai pagadina orą. Kartą klientę paguldžiau ant pilvo, pirštais patraukiau jos sėdmenis į šalis ir ji tikrai garsiai pirstelėjo. Kartu pradėjome kvatoti. Beveik visos klientės bijo, kad ir joms tai gali nutikti. Kartais matau, kaip merginos iš paskutiniųjų stengiasi sulaikyti dujas. Ir be reikalo! Kam save kankinti? 


Daugumos mano klienčių amžius - apie 30 metų, tačiau yra ir vyresnių. Jaunesnės merginos dažniausiai pageidauja pilno plaukelių pašalinimo, vyresnės renkasi subtilesnius variantus. Moterys, kurios neturi nuolatinio partnerio, ateina griežtai pagal tvarkaraštį - jokių nuokrypių! Ilgalaikius santykius turinčios merginos dažniausiai lankosi ne taip reguliariai ir tik dėl to, kad antrosios pusės jau pradeda zyzti dėl ataugusių plaukelių. Dėl to man šiek tiek liūdna, juk daryti epiliaciją reikėtų tada, kai tu pati to nori, o ne kuomet partneris kone reikalauja. Atskira kategorija merginų - sportininkės. Jos visuomet labai rūpinasi savo kūnu ir lankosi pas mane reguliariai. 


Klienčių tikrai daug, tad tenka suktis greitai. O ir pačios klientės dažnai neturi laiko. Kartą viena apsilankiusi moteris turėjo video pokalbį procedūros metu. Parinkome jai tokią pozą, kad niekas nesuprastų kas čia vyksta. Ji ramiai susitvarkė reikalus, kol depiliavau jos intymias zonas. 


Šis darbas neišvengiamai paveikė ir mano asmeninį gyvenimą. Kone visą dieną klausausi svetimų gyvenimiškų problemų, todėl tenka sau priminti, kad nevalia visko imti giliai į širdį. Neleidžiu sau galvoti apie klienčių rūpesčius po darbo. Kartais emocinis fonas darbo pabaigoje būna labai sunkus, bet nė už ką nekeisčiau savo profesijos. Man patinka, kad iš mano kabineto išeidamos klientės jaučiasi lengviau visomis prasmėmis. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis