Kurią savaitės dieną laukia aistringiausias seksas

Jei esi iš tų viską planuojančių ir į lentynėles dėliojančių merginų, atkreipk dėmesį į britų mokslininkų patarimus. Jie tvirtina, kad kiekvienam užsiėmimui yra konkreti palankiausia diena. Ir visai nesvarbu, ką ketini veikti: prašyti pakelti algą ar užsiimti aistringu seksu.

Psichologė Amy Jones jau ne pirmus metus analizuoja šį reiškinį ir teigia, kad viskas paaiškinama labai logiškai. Pavyzdžiui, jei bent vieną kartą per savaitę leidi sau paišlaidauti ir nukeliauti į restoraną – daryk tai antradieniais, nes būtent tą dieną rasi šviežiausius produktus. Po įtempto savaitgalio daromi nauji prekių užsakymai, o kol jie atkeliauja, reikia bent vienos dienos. Šį faktą patvirtina ir garsus virėjas Anthony Bourdain: „Net ir pačiuose geriausiuose restoranuose pirmadienis – ne pati geriausia diena žuvies patiekalams“.

Svajoji apie aistringą ir kvapą gniaužiantį seksą? Tuomet nepražiopsok ketvirtadienių ir vos pabudusi ryte griebk iniciatyvą į savo rankas. Jei tikėtume Londono ekonomikos mokyklos mokslininkais, būtent ketvirtadieniais žmogaus organizme susikaupia didžiausias kortizolio, kuris stimuliuoja lytinius hormonus, kiekis, todėl seksas gali būti tiesiog nepamirštamas. Bet kuriuo atveju, pabandyti tikrai verta!

Planuojančioms savo vestuves vertėtų žinoti, kad finansiškai naudingesnis yra ne mums įprastas šeštadienis, o penktadienis: tuomet kainos bus maždaug 20 % mažesnės. O jei niekaip nesulauki algos padidinimo ir nusprendei ryžtis jo paprašyti pati – rinkis trečiadienį! Septyni iš dešimties tyrime dalyvavusių vadovų sakė, kad būtent trečiadienį sutiktų darbuotojams padidinti algą.

Turi žalingų įpročių ir nusprendei jų atsikratyti kartą ir viesiems laikams? Galbūt pasirodys keista, tačiau tam tinkamiausia diena – penktadienis! Mokslininkai teigia, kad penktadienį žmogaus valia yra pati stipriausia!

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis