10 priežasčių, kodėl liepą gimę žmonės ypatingi

1. Jie ryžtingi, energingi – tikri laimės kūdikiai, visada nusiteikę kuo greičiau įgyvendinti svajones. Stiprus charakteris ir draugiškumas – dėl šių savybių šie žmonės būna geriausi draugai sunkiomis akimirkomis. Jų niekas nesustabdys, o jei kas bandys sutrukdyti, vis tiek nepasiduos.

2. Jie visada organizuoti. Tiek darbe, tiek moksluose gimusieji liepą visada siekia tvarkos. Jiems nebūdinga griebtis kelių reikalų iš karto, todėl jie susidaro dienotvarkę, planus, kurių kruopščiai laikosi. Ir dar liepos mėnesio žmonės visada dirba sąžiningai, todėl jų darbas labai greitai atneša materialinę ar emocinę naudą.

3. Jie labai žavūs. Retas gali atsispirti liepą gimusio žmogaus žavesiui. Su savo charizma gimusieji liepą gali būti tikri, kad bet koks jų prašymas bus išpildytas. Įprastai draugų rate jie tampa lyderiais, nes bet kokioje diskusijoje jų nuomonė ypatingai svari. Apskritai jiems labai patinka draugija, ypač kai visiems linksma ir visi užsiėmę mėgstama veikla.

4. Jie myli gyvenimą. Kas gali būti geriau, nei kas rytą atsibusti su didžiuliu gyvenimiškos energijos užtaisu? Liepos mėnesį gimusieji iš karto imasi reikalų – jei ko nors nepadaro ryte ar dieną, atrodo, kad diena praėjo veltui. Jie labai mėgsta keliauti, ypač pamatyti naujas šalis. Jų svajonė – pažinti kitą kultūrą, apžiūrėti vietos garsenybes. Svarbiausia, kad užtektų pinigų.

5. Jie jautrūs kitų atžvilgiu. Vienas iš didžiausių gimusių liepą žmonių privalumų – jie visada žino, kaip jaučiasi aplinkiniai. Niekada neįžeis žmonių, nes jiems svarbūs jų jausmai. Už tai juos aplinkiniai ir myli – juk puiku, kai žmogus visą laiką galvoja apie kitus. Todėl gimusiems liepą netrūksta draugų.

6. Jie visur siekia tobulumo. Jau minėjome, kad liepos žmonės visur mėgsta tvarką. Kam kažko imtis, jei neketini to daryti idealiai? Žinoma, pasitaiko, kad jie supyksta, kai kažkas nesiklosto taip, kaip planavo, bet aplinkiniams tenka tai traktuoti kaip charakterio bruožą. Su tokiu perfekcionizmu gimusieji liepą visada pasiekia sėkmę – ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime.

7. Jie – geriausi patarėjai. Jus kamuoja abejonės, negalite užmigti dėl kažkokių rūpesčių? Jei tarp jūsų draugų yra gimusių liepą, jums pasisekė. Visų pirma, jie labai nuoširdūs ir sąžiningi (todėl nemėgsta, jei kas mėgina juos apgauti). Antra, jie visada duos jums tikrai išmintingą patarimą, taigi nesikuklinkite prašyti pagalbos.

8. Jie – idealios pusiausvyros žmonės. Gimę liepos mėnesį žino, kad gyvenimas nelengvas, kupinas kliūčių, bet tai netrukdo juo džiaugtis. Patekę į sunkią situaciją, jie visada randa išeitį, pasikliauna savo kantrybe ir pavydėtina pusiausvyra. Laimė, šie žmonės praktiškai nejaučia streso.

9. Jų dėmesys nukreiptas į ateitį. Šie žmonės nuo vaikystės galvoja apie savo ateitį. Jie anksti pradeda galvoti apie patikimą darbą, buria ratą draugų, siekia giminaičių pagarbos ir meilės, deda daug pastangų, kad visa tai užsitikrintų. Svarbiausia – užsitikrinti finansinį stabilumą.

10. Jie labai žingeidūs. Kiekvieną dieną jiems kyla vis naujų klausimų, ir jie nenurimsta, kol neranda atsakymo. Kartais gimusieji liepą gal atrodyti žiniukai, bet neįsižeiskite – jie kitaip nemoka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis