7 patarimai, kaip pasirūpinti plaukais, kad jie atrodytų fantastiškai

Turbūt nesuklysime sakydamos, kad visos norime dailių ir išpuoselėtų plaukų. Deja, tokiais apdovanota ne kiekviena. Tačiau žinodama plaukų priežiūros paslaptis ir naudodama tinkamus produktus ir tu galėsi džiaugtis gražiomis bangomis.

1. Ieškok šampūno, kurio sudėtyje būtų kuo mažiau nežinomų ingredientų. Dažnai atrodo, kad daugiau putojantys šampūnai geriau pašalina nešvarumus, tačiau iš tiesų didesnis putų kiekis negarantuoja efektyvesnio poveikio. Šampūnas, kurio sudėtyje yra sulfatų su įvairiausiais drėkinamaisiais priedais, privers galvą plaukti du kartus dažniau nei reikia, todėl pirmenybę teik natūraliems.

Shutterstock nuotr.


Atkuriantis šampūnas su goji uogomis ir alavijais; Gaivinantis šampūnas su ženšeniais NATUR VITAL, be parabenų (konservantų), mineralinio aliejaus, dažiklių ir silikonų, gamintojų nuotr.

2. Prieš apvyniodama šlapius plaukus rankšluosčiu, perliek juos šaltu vandeniu. Tai suteiks plaukams švelnumo, sutrauks galvos odos poras ir plaukai mažiau riebaluosis.

Fotolia nuotr.

Raminamasis šampūnas ir balzamas LV, gamintojo nuotr.

3. Jei nori plaukams suteikti daugiau apimties, ant džiovintuvo dėk apvalųjį antgalį ir džiovink plaukus šilta oro srove. Kai plaukai pradžius, kurį laiką į juos pūsk šalto oro srovę. Taip ne tik mažiau kenksi plaukams, bet ir suteiksi jiems daugiau apimties bei purumo. Jei plaukus džiovinsi tik karštu oru, po džiovinimo šie dar kurį laiką išliks įkaitę, todėl pakis jų struktūra. Plaukai praras vidinę drėgmę, taps šiurkštūs, o galiukai gali suskeldėti.

Shutterstock nuotr.

Intensyvus maitinamasis šampūnas itin sausiems plaukams ir intensyvi maitinamoji kaukė PHYTOELIXIR, gamintojo nuotr.

4. Jei nori natūraliai atrodančių banguotų plaukų, pamiršk karšto formavimo prietaisus. Iššukuok drėgnus plaukus, perskirk juos sklastymu per vidurį ir kiekvienoje pusėje padalink vertikaliai į tris dalis. Kiekvieną sruogą užvyniok ant suktuko, o susuktus plaukus palaikyk pusvalandį. Po to dar susuktus plaukus pabaik džiovinti džiovintuvu. Plaukai išliks minkštučiai, sruogos dailiai susibanguos ir atrodys natūraliai.

5. Jei ketini naudoti plaukų formavimo priemones, jas purkšk ar tepk dar prieš pradėdama šukuoseną. Pavyzdžiui, nuo karščio apsaugantį purškiklį naudok prieš 10 minučių iki šukuosenos formavimo. Tuomet plaukai priemonę geriau ir greičiau įsisavins, o šukuoseną pasidarysi lengviau.

6. Jeigu labai skubi ir neturi laiko galvos trinkimui, sudrėkink plaukus ties šaknimis šiltu vandeniu ir palenkusi galvą žemyn, šiek tiek padžiovink džiovintuvu. Žinoma, padės ir sausas šampūnas, tačiau juo piktnaudžiauti nereikėtų.

Kasdienis šampūnas ir atkuriantis kondicionierius SEBAMED, gamintojų nuotr.

7. Ketini plaukus formuoti apvaliu riečiančiu šepečiu? Atsargiai! Naudodama jį klaidingai gali pakenkti plaukams. Formuoti plaukus apvaliu šepečiu reikėtų tuomet, kai apytiksliai 85% plaukų jau yra sausi. Apvalus šepetys yra skirtas plaukų formavimui pačioje stilizavimo pabaigoje: kai nori plaukus nuo šaknų šiek tiek pakelti, suteikti jiems apimties. Nepamiršk, kaip turi būti šukuojami ilgi plaukai: pradėk nuo pačių galiukų ir po truputėlį kilk viršun. Taip plaukai nebus pažeidžiami, nesivels ir lengviau išsišukuos.

Shutterstock nuotr.

Užsakymo nr.: PT_72540920

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis