Kaip greitai ir lengvai pasikirpti plaukus pačiai

Tavo plaukų galiukai tapo šiurkštūs ir suskilinėjo? Lyg ir reikėtų skubiau apsilankyti grožio salone, bet... Juk patrumpinti galiukus gali ir pati namuose.

Pasitrumpinti plaukų galiukus namuose yra visai paprasta, tačiau šiam procesui vis tiek reikia pasiruošti - sukurti tinkamas sąlygas ir turėti reikiamas priemones. Nr. 1 - kirpimui naudok tik kokybiškas ir aštrias žirkles. Priešingu atveju (naudodama atšipusias) rizikuoji ne tik nusikirpti kreivai, bet ir pažeisti plaukų galiukus. Nr. 2 - tau reikės plaukus drėkinančio purškalo ir didelio veidrodžio, kuriame matytum ne tik savo veidą, bet ir krūtinę.

Plaukus kruopščiai iššukuok nuo šaknų iki galiukų, tuomet sudrėkink juos purškalu, tiktų arba paprastas vanduo, arba specialus glotninantis skystis. Kitas variantas galėtų būti tiesiog dušas. Perliek plaukus vandeniu, nusausink, bet nedžiovink, jie turi likti drėgni.

Intensyvus maitinamasis šampūnas itin sausiems plaukams; Valomasis ir maitinamasis kremas itin sausiems plaukams; Intensyvi maitinamoji kaukė itin sausiems plaukams PHYTOELIXIR, gamintojo nuotr.

Iššukuotus drėgnus plaukus perskirk skyrimu per vidurį į 2 lygias dalis, vėl iššukuok. Tuomet perkelk abi sruogas į priekį. Suimk jas ir surišk gumute po smakru. Galiuką suspausk tarp dviejų ištiestų pirštų - rodomojo ir vidurinio taip, kaip parodyta paveikslėlyje apačioje. Suėmusi, pirštais slink žemyn, kol pasieksi ribą, kiek plaukų nori nukirpti. Abu pirštai veiks tarsi liniuotė, su kuria lygiuodama ir turėtum nukirpti kaselės galiuką. Čiaukšt!

Ką gi, galiuką nukirpai tiesiai, tad metas plaukus išleisti. Abi sruogos priekyje bus vienodo ilgio, o jei atmesi jas atgal, galiukų linija sudarys tvarkingą U raidės formą.

Nepamiršk, kad plaukų trumpinimas nėra nuolatinė išeitis galiukų korekcijai. Taip - nusikirpsi ir jie taps dailesni, tačiau naujuosius galiukus irgi turėsi saugoti, tinkamai prižiūrėti. Trinkdama galvą naudok ne tik šampūną, bet ir plaukus minkštinantį, drėkinantį kondicionierių. Kondicionierius padės ne tik plaukams, bet ir jų galiukams, nes šie po dušo pirmieji praranda drėgmę. Neturi laiko laikyti kondicionieriaus ar balzamo bent 3-5 minutes? Nieko tokio, tuomet rinkis tą, kurio nuplauti nereikia.

Gaivinamasis plaukų tonikas su rozmarinais WELEDA; Regeneruojamasis plaukų kondicionierius SEBAMED; Nenuplaunamas plaukų kondicionierius LV; Nenuplaunamas purškiamasis kondicionierius su alavijų lapų sultimis NATUR VITAL, gamintojų nuotr.

Po galvos trinkimo skirk daugiau dėmesio patiems galiukams. Jei šie ypač linkę sausti ir skilinėti, dar drėgnus patepk specialiu aliejumi. TEPK TIK PLAUKŲ GALIUKUS! Dažna merginų klaida - padauginti aliejaus ir paskirstyti jį per visą plaukų ilgį. Deja, taip darydama tik sukursi riebaluotų plaukų efektą.

maitinamasis plaukų aliejus WELEDA; Koncentruotas eliksyras visiems plaukų tipams COLLISTAR SUBLIME DROPS, gamintojų ir Vida Press nuotr.

Formuodama plaukus karštu tiesinimo arba garbanojimo prietaisu būtinai naudok nuo karščio plaukus apsaugančią priemonę. Tiek karštai veikiantys prietaisai, tiek džiovinimas karšto oro srove sausina plaukus, ypač galiukus. Atmink, kad tavo maisto racione turėtų netrūkti visų reikalingų maistinių medžiagų, kurios padėtų išlaikyti plaukus sveikus, tvirtus, suteiktų švelnumo ir spindesio.

Užsakymo nr.: PT_73560950

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis