Vienkartinį peiliuką naudodama kelis kartus iš eilės sudarai tinkamą terpę skausmingų spuogelių ir pūlinėlių atsiradimui, infekcijai. Labai svarbu peiliukus keisti dažnai. Jokiu būdu bikinio srities neskusk atšipusiu peiliuku – taip tik pažeisi odą, bus kur kas lengviau daugintis bakterijoms, įsiveisti infekcijai. Jei įsipjovei, po skutimosi odą skubiai patepk atibakteriniu kremu. Stenkis naudoti prausiklius ir kremus, kuriuose yra kuo mažiau sintetinių priedų.

Jei spuogeliai neišnyksta kelias dienas, kai bikinio zoną prausi muilu ir dezinfekuoji, mėgink reguliariai odą vilgyti vėsia juodąja arbata. Jei teigiamų rezultatų nesulaukei, metas keliauti į vaistinę ir įsigyti specialų kremą.


Jei oda sudirgo ir paraudo iš karto po depiliacijos, gali būti, jog depiliacijos priemonės (kremas ar vaškas) sukėlė alerginę reakciją. Tokiu atveju keliauk į dušą ir gerai nuplauk bikinio sritį drungnu vandeniu. Jei paraudimas neišnyko, pagelbės antihistamininis kremas, kurį įsigyti gali bet kurioje vaistinėje.

Jei pastebėjai tamsius gumbelius, greičiausiai tai į odą įaugę plaukeliai. Natūralu, kad dėl šios priežasties bikinio zonoje atsiranda skausmingi iškilimai, primenantys spuogelius. Jei plaukelius įprastai skuti peiliuku, problemos pasikartojimo išvengsi įsigydama peiliuką lanksčia galvute ir skusdama plauko augimo kryptimi.

Įaugusių plaukelių sukeliamą skausmą gali numalšinti kelis kartus per dieną darydama šiltus kompresus. Pakaks palaikyti šiltame vandenyje suvilgytą medvilninės medžiagos skiautę ar rankšluostį. Jei įaugę plaukeliai ar pradžioje atsiradę paprasti spuogeliai ėmė pūliuoti ir jokie gydantieji kremai nepadeda, skubėk kreiptis į specialistus.
Depiliuodama odą vašku nelaikyk juostelės ant odos per ilgai ir plėšdama nepersistenk. Po procedūros nemūvėk itin aptemptų ir neelastingų kelnių. Po depiliacijos bikinio zonos odą atgaivink jautriai odai skirtu losjonu. Jis nuramins sudirgimą, drėkins, minkštins ir užkirs kelią nemaloniems pojūčiams.
