Krūtys ar užpakaliukas? Kuri moters kūno dalis seksualesnė vyrams

Moterys dažnai pernelyg kompleksuoja dėl savo išvaizdos: tai krūtinė per maža, tai užpakaliukas per daug plokščias ar, priešingai, per didelis. Galime nuraminti: pirmosios pažinties metu vyrai žiūri tikrai ne į šiuos iškilumus. Apklausus 1000 vyrų paaiškėjo, kad 700 jų pirmiausia žiūri į moters akis, o tuomet įvertina jos šypseną. Tad tavo apvalumai jam tikrai ne pirmoje vietoje. Įdomu tai, kad toje pačioje apklausoje krūtys užėmė trečią vietą, o užpakaliukas - tik aštuntą!

Neabejojame, kad rezultatai būtų visiškai kitokie, jei tyrime dalyvautų karštieji brazilai, čiliečiai ar net tie patys JAV vyrukai. Tuose kraštuose užpakaliukas atlieka kur kas svarbesnį vaidmenį, nei krūtys.


Suaugusiems skirta svetainė Pornhub išanalizavo savo lankytojų statistinius duomenis ir sudarė intriguojantį žemėlapį, kurį gali pamatyti žemiau. Kaip matai, Lietuvos vyrai pateko į "krūtų mylėtojų" gretas, kaip ir beveik visa Europa. Tuo tarpu Afrika (išskyrus Egiptą) ir Pietų Amerika net raudonuoja nuo užpakaliukų karščio.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis