Kas gali išvesti iš kantrybės skirtingus Zodiako ženklus

Avinas

Retas Zodiako ženklas turi tiek ryžto ir ištvermės, kiek Avinai. Jie nemėgsta delsti, sprendimus priima greitai, todėl labiausiai įsiutinti juos gali kitų žmonių neveiklumas ir nesugebėjimas tinkamai atlikti jiems pavestus darbus. Dar vienas dalykas, kurio Avinai tiesiog negali pakęsti – melas ir apsimetinėjimas. Jie patys mėgsta rėžti tiesą į akis, todėl tokio paties elgesio tikisi ir iš aplinkinių.

Jautis

Konservatoriški Jaučiai gyvena pagal savo susikurtas taisykles, kurių nemėgsta laužyti. Juk viskas turi vykti pagal planą! Todėl natūralu, kad Jautį siutina žmonių nekantrumas ir nepastovumas. Jie negali pakęsti tuščių šnekų, bereikalingų ginčų ir daromo spaudimo. Pas šio Zodiako ženklo atstovus viskas sudėliota ir kontroliuojama, todėl į jo reikalus geriau nesikišti.

Dvyniai

Tai vienas iš ryškiausių Zodiako ženklų. Jiems reikia nuotykių, nuolatinio veiksmo, permainų, įdomių žmonių draugijos... Dvyniai ypatingai vertina laisvę, todėl labiausiai juos suerzinti gali kontrolė. Na ir dar nuobodūs bei lėti žmonės. Dvyniams tiesiog neužtenka kantrybės jų klausytis.

Vėžys

Vėžiai niekur per daug neskuba, prieš darydami mėgsta viską gerai apsvarstyti ir tik tuomet priima sprendimus. Todėl per didelis kitų žmonių ekspresyvumas juos erzina, o daromas spaudimas gali rimtai išmušti iš vėžių. Dar vienas dalykas, kuris ne prie širdies – apsimestinis aplinkinių atviravimas ir bandymas išpešti informacijos. Uždarojo Vėžiuko pasitikėjimą reikia užsitarnauti!

Liūtas

Liūtai pasižymi tvirtu charakteriu, todėl verkšlentojai iš šio Zodiako ženklo atstovo užuojautos gali nesitikėti. „Jei gali ką pakeisti – keisk, negali – neinkšk“ - būtent tokio požiūrio laikosi dauguma Liūtų. Dar vienas dalykas, kurio jie tikrai negali pakęsti – tai bandymas kontroliuoti jų gyvenimą ir aiškinimas, kaip reikėtų elgtis. Tiesa, kontroliuoti kitus jie tikrai ne prieš!

Mergelė

Pedantiškoji Mergelė viską daro taip atsakingai ir apgalvotai, kad dažniausiai prie jos net nėra ko prikibti. O štai kitų skuboti sprendimai ir ne iki galo pabaigti darbai ją labai erzina. Bet labiausiai Mergelės ženklo atstovus siutina pernelyg smalsūs ir nosį ne į savo reikalus kišantys paskalų nešiotojai.

Svarstyklės

Tai turbūt vienas iš lengvabūdiškiausių Zodiako ženklų. Svarstyklės moka atsipalaiduoti ir numoti ranka į problemas, todėl kitų atvirai rodomas stresas ir jas išmuša iš vėžių. Vis dėl to baisiausias dalykas Svarstyklėms – daromas spaudimas ir kontrolė. Šio ženklo atstovai stengiasi laikytis toliau ir nuo žmonių, trukdančių gyventi taip, kaip Svarstyklės nori. Anot šio Zodiako ženklo atstovų, tai jų gyvenimas, todėl tik jiems spręsti – gyventi ar mirti.

Skorpionas

Atkaklieji teisybės ieškotojai Skorpionai tikrai nepuola draugauti su kiekvienu sutiktu. Jie labai vertina žmonių lojalumą, todėl išdavystės niekaip negali atskleisti. Arba eini su Skorpionu iki pat galo ir pilnai pasitiki jo veiksmais, arba keliauji savais keliais, be teisės sugrįžti.

Šaulys

Iš pirmo žvilgsnio labai ramūs ir draugiški Šauliai susierzinę tikrai gali parodyti kitą savo charakterio pusę. O suerzinti juos gali pasikėlę ir arogantiški žmonės, bandantys iškelti save aukščiau kitų. Tokioms personoms Šauliai gali greitai parodyti jų vietą! Dar vienas dalykas, galintis įsiutinti racionaliuosius Šaulius, - tai tinginystė, silpnavališkumas ir pažadų netesėjimas. Kitaip tariant tai, ko patys sau šauliai niekuomet neleistų.

Ožiaragis

Ožiaragis visuomet turi savo nuomonę ir gali ją ginti iki nukritimo. Jeigu tu esi silpnesnis – vadinasi nevertas Ožiaragio dėmesio. Bet labiausiai šio Zodiako ženklo atstovus siutina kvailumas ir jokių tikslų neturėjimas. Jei nežinai, ko nori iš gyvenimo, tai kam išvis gyveni?

Vandenis

Vandeniai – aktyvūs, eksperimentuoti mėgstantys žmonės, todėl juos erzina niekuo nesidomintys ir tiesiog nuobodūs žmonės. Tačiau tikrasis peilis Vandeniui – išdavystė. Jei kiti Zodiako ženklai gali su tuo susitaikyti, išsilaižyti žaizdas ir gyventi toliau, Vandeniui tai – praktiškai neįgyvendinama užduotis. Santykius jis visuomet stato ant pasitikėjimo pagrindo, todėl išdavystė jį gali visiškai sužlugdyti.

Žuvys

Žuvys turi puikiai išvystytą intuiciją, todėl net menkiausia apgaulė jas gali įsiutinti. Tiesa, dažniausiai šio Ženklo atstovai nutylės, tačiau nuoskaudos niekur nedings ir vieną dieną Žuvytė tiesiog išplauks. Dar vienas dalykas, kurio Žuvys negali pakęsti – tai kritika. Jos jautrios, stengiasi dėl aplinkinių, todėl sulaukusios priekaištų savo jausmus tvardo labai sunkiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis