Vyrai papasakojo, koks moterų elgesys priverčia juos kaisti iš pavydo

COSMO klausė vyrukų, kas priverčia juos kaisti iš pavydo! Siūlome paskaityti, gal tuomet labiau perprasi ir saviškį?

„Kartą buvome su drauge viename vakarėlyje. Ji beveik visą vakarą prabendravo su kažkokiu vaikinu ir visą laiką juokėsi. Niekada nemaniau, kad tai gali išvesti mane iš kantrybės. Su manim tokia linksma ji nebūna, nors humoro jausmu tikrai nesiskundžiu. Tiesa, dabar jinai už jo jau ištekėjus... Va iki ko juokeliai priveda“ - Rimas.


„Mano draugė tiesiog pamišusi dėl vieno aktoriaus. Iš pradžių bandžiau erzinti ją tuo pačiu ir vos išgirsdavau jo vardą, sakydavau „O Scarlett Johanson...“, bet tai nepadėjo. Žinau, kad tai labai kvaila, juk realiai jinai to aktoriaus tikriausiai gyvenime nesutiks, o jei ir sutiks, kokia tikimybė, kad jis atkreiptų dėmesį į paprastą merginą? Bet tai vis tiek žiauriai siutina...“ - Vaidas.


„Mano mergina dirba vyrų kolektyve, todėl istorijų apie kitus man tenka išgirsti nemažai. Įprastai pasakodama ji sako: „Tas ir anas iš darbo“, bet Raimundas – išskirtinis. „O žinai, ką šian papasakojo Raimundas? O Raimundas tai tą... O Raimundas aną...“ - tarsi jis būtų mūsų abiejų draugas. Aš jo net nepažįstu, bet realiai jau nekenčiu“ - Ponas.


„Man labai patinka, kad Akvilė (mano sužadėtinė), turi puikų humoro jausmą ir labai lengvai bendrauja su kitais. Jai tabu temos neegzistuoja, todėl mano draugų kompanijoje ji visiškai sava. Tik kartais norėtųsi, kad ji labiau susitvardytų, nes tai, kas jai atrodo tik draugiški juokeliai, vyrams atrodo kaip akivaizdus flirtas, o konkurentų draugų tarpe man tikrai nereikia“ – Erikas.


„Tai nėra normalu, bet kai vakare matau, kad mano draugės nėra facebooke (įprastai būdama namuose ji visada būna įjungusi), prisigalvoju visokių nesąmonių. Gal jau metas pakviesti ją gyventi pas save ir atsikratyti šitos paranojos?“ - Domas.


„Savaime suprantama, kad nemėgstu kai mano antroji pusė flirtuoja su kitais. Kol aš esu šalia, nenoriu matyti jokių signalų, siunčiamų kitiems. Kai manęs šalia nėra – tuo labiau“ - Dima.


„Mano buvusi vis leptelėdavo ką nors apie savo praeities nuotykius su kitais. Visi vyrai supranta, kad prieš juos buvo ir kitų, bet tikrai nei vienas nenori apie tai girdėti. Nežinau, turbūt tai sukelia daugiau pykčio, nei pavydo“ - Vitoldas.


„Draugavau su mergina, kurios geriausias draugas – vyras. Jų vakariniai pasikalbėjimai telefonu ar per facebooką varydavo mane iš proto. Vėliau draugė prasitarė, kad senais laikais padauginę jie permiegojo, bet tuo viskas ir baigėsi. Jai gal ir baigėsi, o mane šita mintis persekiojo kiekvieną kartą, kai tik išgirsdavau jo vardą“ - Simas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis