Klausimas, kurį vyrui reikia užduoti dar pirmojo pasimatymo metu

Tikriausiai jau pirmojo pasimatymo metu tavo galvoje ima suktis nerimastingos mintys - ar pasirodysi jam pakankamai įdomi, seksuali, žavinga? Ypatingai jeigu jis velniškai patraukus, turintis humoro jausmą ir intelektualiai tikrai nenuskriaustas - tiesiog iš padangių nusileidęs dievukas.

Nustok sukti galvą, ką jis pagalvos - geresne nei esi staiga netapsi, tad neverta nertis iš kailio ir apsimetinėti. Tačiau vieną dalyką pasimatymo metu tiesiog privalai padaryti - užduok klausimą, kuris labai greitai atskleis tau visas kortas apie šį vyruką. Nesunkiai suprasi, ar verta dėl jo varvinti seiles.


Koks tas klausimas? Paprasčiau nei paprasta: „Kodėl tu iki šiol esi vienišas?“


Klausimas bus kiek netikėtas, juk dažniausiai pirmojo pasimatymo metu abi pusės stengiasi laviruoti tarp švelnesnių, ne tokių asmeniškų temų. Bet kam gaišti laiką? Eikime tiesiai prie reikalo!


Įsižiūrėk, kokią emociją šis klausimas jam sukelia: muistosi susinepatoginęs - tikriausiai praeities šešėliuose buvę visko; atrodo susikaustęs - greičiausiai atvirumui dar nepasiruošęs; nė kiek nenustemba - BINGO, to mes ir ieškojome!


Klausyk, kaip jis atsakinėja. Blogiausias variantas - kai nė nemirktelėjęs jis išpila tiradą apie niekam tikusias buvusiąsias, juk būtent jos kaltos, kad šis gražuolis įsipareigojimų bijo kaip velnias kryžiaus. Dažniausiai tokie pasakoja apie buvusiosios pavydo scenas ir nuolatinius suvaržymus, bet nė žodžio apie save.


Kitas vyrų tipažas - trintukai - įprastai bando filosofuoti, išvengdami tiesaus atsakymo. Tokie nepatikimi - velnių priėdę ir amžinai randantys pasiteisinimą. Ne jis juk kaltas, aplinka kalta!


Tad kokio ieškoti? To, kuris neapsimetinės ir atvirai pasakys, ką galvoja. Jei jauti, kad tai jis, užduok labai intymų papildomą klausimą: „Kaip manai, kas praėjusiuose santykiuose tau pakišo koją?“ Brandus vyras moka racionaliai vertinti savo paties padarytas klaidas ir išmoktas pamokas, jis nebijo to pripažinti garsiai ir nesislapsto už pasiteisinimų vien tam, kad tau įtiktų - toks vyras vertas tavo dėmesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis