Tavo intymi paslaptis nepamirštamiems nakties malonumams

Paslaptis – kitiems. O tau – ištikimas draugas, kuris maloniai išsklaidys vienatvės nerimą ir irzulį, neleis įkristi į rutiną su mylimuoju, padės geriau pažinti savo libido ir sustiprins laimės bei pilnatvės pojūtį.

Pristatome inovatyvųjį „Satisfyer Pro 2 Next Generation“ – įdomaus dizaino, labai šiuolaikiškos spalvos intymų žaisliuką šiuolaikinei moteriai, kuri svajoja apie maksimalius malonumus ir visada gerą savijautą!

Pasisveikink su juo!

Naujos kartos klitorio stimuliatorius „Satisfyer Pro 2 Next Generation“, truputį į apačią platėjančiu korpusu jaukiai priglundantis prie delno, pagamintas iš puikios kokybės plastiko, o jo angą juosia minkštas odai saugus silikonas. Jokio specifinio kvapo!

Įjunk jį!

Jis meiliai dūzgia, laukdamas tavo nurodymų. Vis tiek baisoka, tarsi prieš pražiotus slibino nasrus? Priglausk jo burną prie piršto pagalvėlės – jauti? Juk jokio pavojaus nėra!

Dar viena naujovė: nors „Satisfyer Pro 2“ sukurtas klitorio orgazmui pasiekti, jis, skirtingai nei ankstesnės kartos stimuliatoriai, sukelia malonių pojūčių net neliesdamas paties klitorio – pakanka, kad minkšta silikoninė pagalvėlė tik švelniai priglustų prie srities aplink jį, – todėl klitoris nepraranda jautrumo. Orgazmą pasieksi per 3 minutes! Maža to, galimi net multiorgazmai, nes „Satisfyer Pro 2“ vakuuminė pulsacija sukuria intensyvias vibracijas, o tai leidžia patirti stipresnį ir ilgiau trunkantį pasitenkinimą. Taigi patogiai įsitaisyk ir leiskis į eksperimentus, manipuliuodama 11 pulsacijos ritmų!

„Kai mano Satis ėmė ten pulsuoti ir vibruoti, po minutės kitos tai prasidėjo! Nieko panašaus iki tol nebuvau patyrusi, kilau ir kritau kelis kartus“, – dalijasi įspūdžiais Reda. Beje, visai gera Redos idėja – suasmeninti „Satisfyer Pro 2“, taip jis iš tiesiog žaisliuko virs tik tavo žaisliuku.

Išbandyk įvairiomis sąlygomis!

„Satisfyer Pro 2“ inovatyvus, todėl drąsiai gali jį naudoti ir vonioje ar duše – jis visiškai nepralaidus vandeniui, o pojūčiai vandenyje bus dar stipresni. 11 pulsacijos lygių leis tau išsirinkti mėgstamą ir tinkamą ritmą, reikės tik vienu mygtuko spustelėjimu padidinti ar sumažinti vibraciją.

Supažindink su mylimuoju

„Gavusi dovanų nesitikėjau nieko ypatingo. Pabandžiusi buvau sužavėta, tai pranoko mano lūkesčius! Patogus valdymas ir skirtingos vibracijos sukelia orgazmą. Patogus kelionėje ir lengvai valomas. Šį aparačiuką dažnai pasitelkiame žaisdami meilės žaidimus su vaikinu. Man taip pasiekti orgazmą gerokai greičiau“, – sako Žaneta. Iš tiesų – mylimasis ir „Satisfyer Pro 2“ tikrai nebus varžovai, tad vienas kitam ir netrukdys. O galiausiai mylimasis pasijus labai dėkingas tavo naujajam draugui – pamatęs tavo veidą, nušviestą palaimos!

Svarbios savybės trumpai

- 11 pulsacijos ritmų.

- Atsparus drėgmei, išlieka veiksmingas net 90 °C temperatūroje, tad gali naudoti ir duše, ir vonioje, ir karščiausiame planetos taške!

Palyginti nedidelis, todėl tilps ir į rankinį bagažą.

- Veikia vakuuminės pulsacijos principu.

- Tylus ir diskretiškas, todėl niekada neišduos, ką veiki.

- Įkraunamas per USB jungtį, susietą su išmaniuoju įrenginiu. Visiškai įkrautas laiko apie 2 valandas – daugiau nei pakankamai!

- Lengvai valomas ir sausomis, ir drėgnomis servetėlėmis, silikonines galvutes paprasta nuimti.

Viktoras Šapurovas, seksologas:

„Sėkmingai pasimylėti ir patirti orgazmą – tai reiškia išsilaisvinti iš įtampos. Vienų moterų sekso poreikį provokuoja ir kontroliuoja geismas, o kitoms pasitenkinimo jausmas yra būdas atsikratyti įtampos, streso. Būtent pastarosioms ypač veiksmingos seksualinės procedūros naudojant stimuliuojamuosius prietaisus. Stimuliatorius skirtas klitoriui jaudrinti, todėl pirmiausia patartinas toms, kurių orgazmas yra klitorinis, o tokių – net 60 proc. moterų. Klitorinis stimuliatorius praverstų ir poroms, kurioms keblu pasiekti orgazmą.

Šitaip, bendromis pastangomis, jie lengviau patirtų pasitenkinimą. Tačiau labiausiai klitorinį stimuliatorių rekomenduočiau vienišoms moterims. Jis nelyginamai geriau nei atsitiktiniai partneriai, kartą per mėnesį sužvejoti naktiniame klube: pirma, galima būti tikrai dėl jo saugumo, antra, su juo lengva pasiekti trokštamą iškrovą, o su atsitiktiniu partneriu tai gali ir nepavykti, nes reikia laiko prie žmogaus priprasti. Ar mano pacientės kada dalinosi įspūdžiais apie klitorio stimuliatorius? Ne. Tos, kurios juos pabandė, nebėra mano pacientės.“

Užsakymo nr.: PT_78160821

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis