Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Tikriausiai ir tu ne kartą lyginai save su kitomis merginomis – tomis, kurios turi ilgalaikius ir gražius santykius, kurios atrodo amžinai laimingos ir viskuo patenkintos. Analizavai, kodėl joms sekasi, o tau – ne. Kokias paslaptis žino jos, kurių nežinai tu. Tačiau tokie pasvarstymai neduoda jokių rezultatų, nes pats principas lyginti save su kitais yra visiškai beprasmis.

Paprasta gyvenimo tiesa, kurią anksčiau ar vėliau tikrai suprasi: visada atsiras kas nors, kas už tave bus sėkmingesnis, laimingesnis ir gražesnis. Ir tu pati visada būsi už kažką sėkmingesnė ir laimingesnė, tik galbūt to nepastebėsi ir neįvertinsi. Tačiau niekas nesugebės būti tavimi, kaip ir tu nesugebėsi būti kuo nors kitu.

Todėl kai kitą kartą kils nors analizuoti buvusius santykius, suprask – problema buvo ne tavyje, tiesiog šie santykiai buvo skirti ne tau. Dažnai po skyrybų galvojame, ką galėjome padaryti kitaip. Atsakymas paprastas – nieko. Tu elgeisi taip, kaip sako elgtis tavo natūra. Jei bandytum save pakeisti, tai būtų ne kas kita, kaip bandymas apsimetinėti kitu žmogumi, o tai laimės tikrai neatneš. Kiek laiko apsimetinėsi? Mėnesį, du? O galutinis rezultatas vis tiek bus tas pats – jei žmogus skirtas ne tau, vadinasi neverta laikytis jo įsitvėrus.

Tai, kad tu esi vieniša, nereiškia, kad esi blogesnė už kitus. Priešingai – tai rodo, kad turi aiškų suvokimą, koks žmogus turi būti šalia tavęs ir kokiems žmonėms tavo gyvenime nėra vietos. Kam veltui švaistyti savo laiką ir energiją tiems, su kuriais tau tiesiog ne pakeliui? Patikėk, reikiamas žmogus į tavo gyvenimą ateis reikiamu laiku, tad neverta skubinti įvykių.

O jeigu vis dar kremtiesi, nes esi vieniša, būtinai perskaityk šį mūsų straipsnį: 30 PLIUSŲ BŪTI VIENIŠAI.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis