6 dalykai apie oralinį seksą, kuriuos turėtum žinoti

Oralinis seksas tikrai ne naujiena, tad apie kokius mitus dar galima kalbėti? Vis tik kai kurie dalykai vis dar kelia painiavą.

Pirmas mitas: bėgančios seilės kelia šleikštulį


Tiesą sakant, kuo daugiau seilių, tuo daugiau malonumo! Nesuk sau galvos dėl tokių menkniekių ir jei oralinio sekso metu nutįso seilė, tikrai nepulk taisyti padėties. Visa tai natūrali oralinio sekso dalis ir vienintelis blogas dalykas, kurį galėtum padaryti tokioje situacijoje - tai nutraukti malonų procesą ir atsiprašyti.


Antras mitas - su burna reikia apimti visą penį


Vyrams tai velniškai malonu ir seksualu, tačiau tai neturi nieko bendro su pasitenkinimu. Pati jautriausia penio dalis - galvutė, tad orgazmą jis patirs ir be gilaus įsiskverbimo. Kad sustiprintum pojūčius, visą penį gali tvirtai apglėbti delnais ir suderinti masturbaciją su oralinėmis glamonėmis.


Trečias mitas - oralinis seksas saugus


Puikiai žinai, kad su atsitiktiniais partneriais būtina naudoti prezervatyvus, kurie apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų. Bėda ta, kad dauguma merginų šią taisyklę pamiršta tuomet, kai kalba pasisuka apie oralinį seksą. Tokiu būdu lytinės infekcijos taip pat plinta!


Ketvirtas mitas - jis visada nori baigti į burną


Kartais taip tikrai gali būti vien dėl to, kad tokiu būdu lytinis aktas nenutraukiamas pačiame įkarštyje. Tačiau normalus vyras tikrai supras, jei šios idėjos atsisakysi. Tikrai ne kiekvienai moteriai priimtinas spermos skonis ir pati konsistencija.


Penktas mitas - oralinis seksas nehigieniškas


Dauguma mano, kad oralinio sekso metu tūkstančiai bakterijų nuo lytinių organų keliauja tiesiai į burną. Tik kažkodėl pamirštame, kad burnoje tų bakterijų kur kas daugiau, nei ant lytinių organų. Taigi oralinis seksas iš tiesų ne itin švarus dalykas, tačiau ne dėl tos priežasties, kurią dauguma įtaria.


Šeštas mitas - oralinis seksas žemina


Jeigu oralinis seksas priimtinas abiem partneriams, tai tikrai nėra pažeminimas. Nėra nieko blogo tame, kad tu nori suteikti savo partneriui pasitenkinimą ir malonumą. Kita situacija, kuomet partneris atsisako daryti oralinį tau, tačiau iš tavęs jo tikisi. Tokiu atveju reikėtų pagalvoti, kodėl taip yra.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis