Poros suderinamumas pagal vardus

(1)

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Pažvelk į žemiau esančią lentelę, kurioje rasi visas abėcėlės raides. Kiekvienai raidei priskirtas skaičius. Sudėk tavo vardo raides atitinkančius skaičius, kad gautųsi vienas skaitmuo, tuomet tavo antros pusės vardą atitinkančius skaičius ir pažiūrėk, kokie rezultatai.


Pavyzdžiui, Miglė ir Vytas. Miglė (4+9+7+3+5=28; 2+8=10; 1+0=1) ir Vytas (4+7+2+1+1=15; 1+5=6). Miglės ir Vyto suderinamumas - 1 ir 6.


Poros suderinamumas


1 ir 1 - santykiai audringi, mat abi pusės ganėtinai užsispyrusios ir nelinkusios nusileisti. Reikėtų išmokti ieškoti kompromisų, tuomet jūsų sąjunga bus ypatingai tvirta.


1 ir 2 - tiesiog tobulas suderinamumas. Jūsų šeimoje tvyro meilė ir harmonija, o padėkoti už tai galite savo gebėjimui daugiau duoti, nei imti.


1 ir 3 - audringa sąjunga! Emocingai pykstatės ir nemažiau emocingai vėliau taikotės. Kantrybės santykiuose prireiks, bet nuobodu kartu tikrai nebus.


1 ir 4 - puikus suderinamumas, tačiau judu labai panašūs vienas į kitą, todėl laikui bėgant santykiuose gali atsirasti monotonija.


1 ir 5 - abu mėgstate šiek tiek padramatizuoti. Tai tarsi prieskoniai jūsų santykiams, sužadinantys jausmus ir neleidžiantys užmigti.


1 ir 6 - tvirti santykiai, kuriuose svarbiausias - pasitikėjimas. Esate atrama vienas kitam ir tai stipriausias jūsų poros koziris.


1 ir 7 - nesate linkę greitai įsileisti žmonių į savo asmeninius gyvenimus, tačiau laikui bėgant labai prisirišate ir vertinate santykius. Tad jeigu kartu esate daugiau nei porą metų, greičiausiai tai visam gyvenimui.


1 ir 8 - jums santykiuose svarbiausia išlaikyti abipusį balansą. Abu esate tvirto charakterio, nelinkę nuolaidžiauti, todėl ieškokite kompromisų.


1 ir 9 - ypatingai harmoninga pora. Kartais net keista, kaip sugebate išlikti tokie ramūs!


2 ir 2 - pykčiai jums tikrai ne retenybė ir kartais jie prasideda dėl visai nereikšmingų smulkmenų. Pasistenkite prieš ką nors sakydami tiesiog pagalvoti, ar tikrai reikia.


2 ir 3 - viena iš harmoniškiausių porų. Judu puikiai tinkate vienas kitam ir turite panašias gyvenimo vertybes - tai labai stiprus santykių pagrindas.


2 ir 4 - tiek tu, tiek tavo antroji pusė nemėgsta rodyti savo jausmų ir silpnumo. Tačiau santykiuose atvirumas būtinas. Pabandykite ir pamatysi, kaip tai judviem išeis į naudą.


2 ir 5 - slėpk savo ego kuo giliau į stalčių! Ir nustok visada galvoti, kad pirmą žingsnį turi žengti antroji pusė. Išmok pirma prieiti ir jei reikia atsiprašyti. Tuomet viskas bus gerai.


2 ir 6 - žiūrite ta pačia kryptimi, tačiau kartais reikėtų atsisukti ir vienam į kitą. Mažiau galvokite, kaip bus ateityje ir daugiau mėgaukitės šios dienos laime.


2 ir 7 - jūsų santykiuose svarbiausia turi būti ne aistra, o draugystė. Jei daugiau dėmesio skirsite emociniam ryšiui, sąjunga bus labai stipri.


2 ir 8 - panašu, kad gyvenime turite tuos pačius tikslus ir panašų požiūrį, tad didelių iššūkių jūsų santykiuose neturėtų kilti.


2 ir 9 - esate visai skirtingi, tačiau retais atvejais tai gali būti privalumas. Panašu, kad jūsų atvejis būtent toks!


3 ir 3 - svarbiausia jūsų porai - suteikti pakankamai laisvės vienas kitam. Tuomet ir santykiai bus puikūs.


3 ir 4 - nekaupkite nuoskaudų ir išmokite iškart pasakyti, kas jūsų netenkina. Tai pagrindinė kliūtis jūsų santykiams.


3 ir 5 - jūs sutariate neblogai, tačiau turite atrasti bendrų interesų, kurie judu labiau suartins.


3 ir 6 - dar viena neįtikėtinai stipri sąjunga. Galima tik pavydėti!


3 ir 7 - esate nepanašūs vienas į kitą, turite skirtingus požiūrius į gyvenimą. Vis dėlto sugebate sukurti sėkmingus santykius.


3 ir 8 - kartais net patys nesuprantate, kaip jūsų santykiuose iš nieko kyla konfliktai. Lengva tikrai nebus, bet juk iššūkiai - tavo pašaukimas!


3 ir 9 - esate ta pora, kurios santykiai laikui bėgant tik dar labiau stiprėja.


4 ir 4 - lyg ir kartu, tuo pačiu ir atskirai. Reikėtų pagalvoti apie bendrus pomėgius, tai judviem padėtų geriau vienas kitą pažinti.


4 ir 5 - skirtingi požiūriai į gyvenimą iš dalies trukdo jūsų santykiams. Turite išmokti priimti kito nuomonę, tuomet būti kartu bus kur kas paprasčiau.


4 ir 6 - patikima sąjunga, tačiau reikia kontroliuoti savo emocijas ir pavydo jausmą.


4 ir 7 - judu kaip dvi to paties obuolio pusės. Santykiai darnūs, esate supratingi vienas kitam, bet kartais reikia parodyti ir charakterį!


4 ir 8 - jūs abu esate lyderiai iš prigimties, todėl nusileisti vienas kitam neketinate. Nustokite kovoti, jūs juk ne priešininkai.


4 ir 9 - didelė tikimybė, kad santykiai bus ilgalaikiai ir tvirti.


5 ir 5 - apie jūsų santykius galima pasakyti taip: kuo toliau, tuo geriau. Ypatingai, jeigu nesustosite kurti bendrų projektų - vaikai, nauji namai ir t.t.


5 ir 6 - labai nenuspėjami santykiai. Vieną dieną judu laimingesni nei visas pasaulis, kitą - didžiausi priešai. Nepriimkite skubotų sprendimų ir viskas bus gerai.


5 ir 7 - jūs visiškai netinkate vienas kitam, bet būtent tai jus ir laiko kartu. Priešingybės traukia, tiesa?


5 ir 8 - tiek tu, tiek tavo antroji pusė turite išmokti pažaboti savo ambicijas. Būkite nuolaidesni ir nerungtyniaukite tarpusavyje - tai jums gali pakišti koją.


5 ir 9 - didžiausias iššūkis jūsų porai - buitis. Suteikite vienas kitam laisvės, sugalvokite bendrų pramogų ir neužsisėdėkite namuose, tuomet ir santykiai klostysis sėkmingai.


6 ir 6 - santykiai gali būti sėkmingi, jeigu išmoksite atvirai kalbėtis.


6 ir 7 - žadama sėkminga santuoka!


6 ir 8 - esate dvi priešingybės, puikiai papildančios viena kitą.


6 ir 9 - vienas iš jūsų emocionalesnis, kitas racionalesnis. Čia ir kyla pagrindinė problema: vienam labai trūksta jausmų ir meilės, kitam to švelnumo tiesiog per daug.


7 ir 7 - santykiai bus sėkmingi tik tuo atveju, jeigu išmoksite savo nepasitenkinimą išsakyti laiku, kol visa tai neperaugo į pykčius ir ilgalaikes nuoskaudas.


7 ir 8 - tiek tu, tiek tavo antroji pusė turi dalelę egoizmo ir noro konkuruoti. Iš vienos pusės tai gali paskatinti jus tobulėti, iš kitos - trukdyti santykiams.


7 ir 9 - žadami sėkmingi santykiai ir tvirta šeima.


8 ir 8 - abu partneriai - stiprios, bet racionalios asmenybės. Tad jei namuose kyla konfliktai, dažniausiai priežastis būna rimta ir aiškinimasis trunka ne vieną dieną. Mokykitės suprasti kito žmogaus poziciją.


8 ir 9 - jei turėsite bendrą viziją ir tikslą, santykiai bus sėkmingi.


9 ir 9 - kantrybė - jūsų raktas į laimingus santykius. Nepasiduokite emocijoms, į viską žiūrėkite praktiškai ir mokykitės suprasti antrąją pusę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis