Malaizijos topmodelis pasakė TAIP originaliai pasipiršusiam lietuviui

Galbūt Ernest Zacharevic vardo ir nesi girdėjusi, tačiau jei gyveni Vilniuje, bent dalelę jo kūrybos neabejotinai matei - tai jis papuošė niūrų ir pilką „Lietuva“ kino teatro pastatą įspūdingu, kiekvieno praeivio žvilgsnį traukiančiu piešiniu. Dubajus, Kuala Lumpuras, Niujorkas, Singapūras, Havajai... Ernesto kuriamą gatvės meną gali išvysti skirtinguose pasaulio kampeliuose.

Pasirodo, originalumo jaunas vyras nestokoja ne tik kūryboje, bet ir asmeniniame gyvenime. Autostradoje Kaunas - Vilnius stovintį reklaminį stendą, kuriame šviečia užrašas „MARRY ME SHEENA“, iš tolo pamatytų kiekvienas. Taip Ernestas pasipiršo savo mylimajai, modeliui iš Malaizijos Sheenai Liam. Internetiniam portalui marieclaire.com Sheena prisipažino, kad vestuvės neabejotinai vyks Lietuvoje ir galbūt Kuala Lumpure bei Penange. O mes sveikiname nuostabią porą!

Paint-free Clothes day at Dior event last night. #nopaintnogain @Regrann from @sheenaliam - Congratulations Dior! With my partner in crime, dressed by @justin___yap | Hair by @centrohairsalon 🍃 #justinyap #centrohairsalon #diormy #Regrann

A post shared by Ernest Zacharevic (@ernestzacharevic) on Dec 2, 2016 at 1:19am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis