Ką rasi balandžio COSMO žurnale

„Skaitydama Anos istoriją mačiau save, dar studentę. Mano tuometis vaikinas taip pat įsivaizdavo, kad jis – kone profesorius Higinsas, o aš – Eliza Dulitl, du B. Shaw „Pigmaliono“ veikėjai. Jis iš manęs „darė“ žmogų. Jam netiko viskas: pradedant mano kojomis ir baigiant tuo, ką dedu į burną“ - pasakoja COSMO redaktorė Violeta. O visą Anos istoriją perskaitysi atsivertusi 58 naujo žurnalo puslapį.

Jūs tikrai tikrai mylite vienas kitą, tačiau kone kasdien randate dėl ko susipešti? Tai visiškai normalu! Ginčų nereikia vengti – jie jus suartina ir sustiprina. Ko reikia – tai išmokti juos valdyti. Kelis receptus tau pateikia garsus psichoterapeutas, bestselerių autorius (jo darbai išversti į 47 kalbas) ir ugdantysis vadovas (koučeris) Jonathanas Robinsonas.

Tikriausiai esi girdėjusi, kad priešybės traukia. Ironiška, tačiau labai dažnai būtent tai, kas iš pradžių traukė dėl skirtingumo, vėliau tampa konfliktų šaltiniu. Kaip atrasti balansą? Apie tai kalbame straipsnyje, kurį rasi atsivertusi 68 žurnalo puslapį.

Jos gyvenimas smarkiai pasikeitė nuo tų laikų, kai iš miltų ir vandens visai savaitei susimaišydavo blynų ir drabužius pirkdavo per sendaikčių išpardavimus garažuose. Nicole Scherzinger COSMO atskleidžia, kokias asmenines ir skausmingas gyvenimo pamokas jai pavyko išmokti.

Jauna, žavi, veikli... Justė Starinskaitė! Dainininkė juokdamasi sako esanti truputį talentinga visur ir kartu... niekur. Dar ji dievina keliones ir siūlo tau bent kartą išvykti kur nors vienai, nes tai gali tapti šauniausiu gyvenimo nuotykiu. Interviu su Juste skaityt 14 žurnalo puslapyje.

Svajonę studijuoti užsienyje užgniaužė įsitikinimas, kad tam neturi pakankamai pinigų? Bet juk studijuoti galima ir nemokamai! COSMO skuba tau į pagalbą ir siūlo atsiversti 46 žurnalo puslapyje, kuriame - išsamus straipsnis apie studijas svečiose šalyse.

Kiekvienai mados sostinei, kaip ir jos gyventojoms, būdingas savitas stilius. Paryžius, Niujorkas, Milanas, Londonas... Šie keturi ruošinukai padės tau visur jaustis kaip savai!

Viena pagrindinių 2018-ųjų tendencijų – dabar jau pirkėjas diktuoja kompanijoms, kas yra gražu, o ne atvirkščiai. Sudie, viltie, sudėta į kremo indelį, ir gyvenimą neva pakeisiantys lūpų dažai už 80 eurų – makaronų ant ausų sau kabinti neleidžianti naujoji vartotoja (tai yra tu) verčia keistis grožio pramonę!

Panika, džiaugsmas, abejonės – vestuvių išvakarėse nuotaką apima daugybė įvairiausių emocijų. Ir iš tikrųjų gali nutikti visko – ištrūkti saga, prapliupti lietus per fotosesiją, per anksti nugeibti vestuvinė puokštė... Po dešimties metų kvatosi tai prisiminusi, tačiau dabar net menkniekis atrodo katastrofa. Padėsime tau nepavirsti nervų kamuoliu gražiausią savo gyvenimo dieną!

Ištikimiausioms COSMO skaitytojoms - dovanos! Šį mėnesį prenumeruok žurnalą arba pratęsk prenumeratą ir dovanų gauk prabangų švelnų kasdienio naudojimo šampūną RENE FURTENER NATURIA. Prenumeruodama sutaupyk ir mėgaukis COSMO kiekvieną mėnesį!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis