Gyvenimo numerologija: kokie likimo vingiai laukia 2018 metais

Jei tikėtume numerologija, žmogaus gyvenimas sudarytas iš atskirų etapų, besitęsiančių maždaug 9 metus. Kiekviename iš šių etapų laukia tam tikri pakilimai ir nuosmukiai - vienais metais daugiau dėmesio reikėtų skirti santykiams, kitais - vidiniam savęs puoselėjimui ar materialinio pagrindo kūrimui. Siūlome pabandyti vieną iš rekomenduojamų metodų, padedantį nustatyti, kokiame gyvenimo etape esi dabar ir kas tavęs laukia artimiausiu metu. Aklai tikėti nerekomenduojame, tačiau pažaisti juk kartais visai smagu.

Pirmiausia užsirašyk savo gimimo datą, o tuomet pasirink, kurių metų prognozė tave domina. Vietoj savo gimimo metų įrašyk pageidaujamus metus ir sudėk visus skaičius, kol gausis vienaženklė suma.

PVZ:
Tavo gimimo data: 1985.03.11
Tave dominanti data: 2018 metai
Skaičiavimas: 2+0+1+8+0+3+1+1=16; 1+6=7.

Belieka pažvelgti žemiau ir pažiūrėti, kas užkoduota po tavo skaičiumi.

SKAIČIUS 1 - tai naujos pradžios metai. Šiuo laikotarpiu verta rizikuoti ir bandyti atversti naują gyvenimo lapą - keisti darbą ar namus, užmegzti naujus santykius ar priimti svarbius sprendimus jau esamuose santykiuose.

SKAIČIUS 2 - tai sėkmingų santykių metai, kuomet daugiau dėmesio norisi skirti būtent asmeninio gyvenimo kūrimui. Metai palankūs ieškantiems tikros meilės ar norintiems sustiprinti tarpusavio ryšį.

SKAIČIUS 3 - tai savirealizacijos metai, kuomet didžiausias dėmesys turi būti skiriamas tavo asmenybės ugdymui. Investuok į save: užsirašyk į tave dominančius kursus, pradėk ką nors studijuoti, susirask naują, atsipalaiduoti padedančią veiklą. Investicijos į save atsipirks su kaupu.

SKAIČIUS 4 - tai stabilumo metai, kuomet neverta pernelyg rizikuoti ir geriau plaukti pasroviui. Galbūt iš šalies tai gali atrodyti nuobodoka, tačiau nepamiršk, kad srovė gali nunešti labai netikėtomis linkmėmis - ten, kur savo noru net nebūtum išdrįsusi plaukti.

SKAIČIUS 5 - tai didelių permainų ir rizikos metai. Greičiausiai santykiai liks antroje vietoje, nes norėsis išbandyti kažką naujo, galbūt net kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Ir pirmyn! Kada gi daugiau, jei ne dabar?

SKAIČIUS 6 - tai harmoningų santykių metai. Labai tikėtina, kad vienišės suras savo tikrąją meilę, o turinčios antrą pusę ištekės. Bet kuriuo atveju, šiais metais daugiau dėmesio reikėtų skirti savo antrajai pusei ir jausmams puoselėti.

SKAIČIUS 7 - tai atsiribojimo metai, kuomet vienatvė - geriausias draugas. Gali trūkti optimizmo, norėsis daugiau dėmesio skirti savianalizei ir pamąstyti apie gyvenimą. Metai gal ir ne itin aktyvūs, tačiau tai puiki galimybė susidėlioti kertinius taškus ir suprasti, kuriuo keliu tau reikia toliau eiti.

SKAIČIUS 8 - tai didelių ambicijų ir materialinės gerovės metai. Karjera, pinigai, tobulėjimas - norėsis siekti vis didesnių aukštumų. Puiku! Nebijok ir drąsiai ženk pirmyn, rizikuok ir bandyk savo jėgas. Dabar tam idealus laikas.

SKAIČIUS 9 - tai apibendrinimo metai, kuomet sulauki atpildo už tai, ką nuveikei iki šiol. Jei intensyviai dirbai, greičiausiai sulauksi pripažinimo ar naujų pasiūlymų, jei investavai į santykių kūrimą - galėsi mėgautis šiltais jausmais ir harmoninga ramybe.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis