Spalio mėnesio HOROSKOPAS

Visiškai nenuspėjama permaininga vasara baigėsi, atėjo metas nusiraminti ir susitelkti. Realistiškoje Mergelėje išsirikiavusios planetos kviečia įgyvendinti visus rudens siekius. 22 dieną Saulė pajudės į diplomatiškąsias Svarstykles, atverdamos kelią puikiems problemų sprendimo būdams.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)

Žvaigždės tau dovanojo: iškalbą. Žodžiai – tavo stiprybė. Gebi jais save ištraukti iš bet kokios situacijos arba patekti ten, kur pageidauji.
Tau trūksta: stabdžių. Turi tūkstantį draugų bei pomėgių ir kartais pernelyg plėšaisi, kad viską aprėptum.

Mados pojūtis: geriausiai tau tinka tai, kas dvelkia klasika, moteriškumu ir yra saikinga. Ypač jei dar papildyta ypatinga bižuterija ar juvelyriniais dirbiniais.

Malonumą teikia: atsipalaidavimas. Kai dirbi, tai dirbi, tačiau paskui turi pasimėgauti iš širdies: masažas – ček, manikiūras, pedikiūras – ček, mėgstamo gėrimo taurė – ček ček.

Gundymo stilius: moki žavėti ir puikiai išmanai, kaip su gerbėju elgtis, kad jis pasijustų pats svarbiausias ir vienintelis. Jei pamilsti, pamilsti iš širdies ir stipriai, tačiau iš mylimojo tikiesi džentelmeniškumo ir net riteriškumo.

Šį mėnesį: blaškysiesi tarp kraštutinumų. Tai kur nors lėksi it akis išdegusi, tai sustoti ir lūkuriuosi. Dėl to jausiesi nerami ir pavargusi. Kad ir kaip ten būtų, spalio pradžioje pilnaties veikiama nesunkiai išjudinsi naujus projektus. Spalio 10-ąją į tavo finansų zoną atkeliaus Jupiteris, tačiau taupyti vertėtų iki 26 d. Ji – tobula diena svarbiems pirkiniams.

Tavo metai: nuo pat praėjusių metų spalio tave lydi sėkmė. Už tai turi dėkoti tavo ženkle buvusiam Jupiteriui. Tačiau dabar atėjo metas apsispręsti, ko iš tiesų nori, ir pasirinkti vieną kryptį. Sudėtingos savęs paieškos duos saldžių vaisių gruodį. Pačiai stipriausiai ir romantiškiausiai meilei nusiteik kitų metų balandį ir birželį.
Tau reikia: realistiškai įvertinti lūkesčius. Stresą sumažinsi planuodama ateitį.

Tavo meilės dvyniai
Dvyniai: abu esate žodžio žmonės, kurie geba visas problemas išspręsti kalbėdamiesi. Jus vienija ir pomėgis supažindinti vienas kitą su naujomis idėjomis bei naujais žmonėmis.
Avinas: tave žavi jo pasitikėjimas savimi, o jis neatsispiria nuo tavęs sklindančioms flirto bangoms. Tarp judviejų įsižiebusi aistra veržiasi per kraštus.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Spalis – tavo mėnuo! Jau pačioje pradžioje gali sutikti ypatingą vyrą, nes tavo naudai veikia net du globėjai – atkaklusis Marsas ir intensyvusis Plutonas. Spalio 10-ąją į tavo ženklą pirmą kartą po daugelio metų atkeliaus nuostabusis Jupiteris ir atvers tavo svajonėms kelią į realybę!
TAU REIKIA: surišti visus galus – kitaip tariant, baigti visus nebaigtus darbus.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: tavo nuotaika lems ir jo nusiteikimą, taigi viskas priklauso nuo tavęs.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Tikėkis meilės. Spalio 5-ąją pilnatis gali padovanoti naują berniuką-žaisliuką, su kuriuo norėsis pažaisti kiek ilgiau. Tačiau nepamiršk, kad į tave krypsta visų akys, ir neapleisk karjeros reikalų. Sėkme galėsi pasimėgauti 22-ąją. Tai bus puiki diena savirefleksijai.
TAU REIKIA: megzti kuo daugiau naudingų pažinčių.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin aistringas, tad pasiruošk fejerverkams miegamajame.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Ar girdi? Tai visi reikalai krenta į savo vietas. Laiminga diena bus spalio 14-oji, kai į tavo sėkmės ir šlovės zoną įriedės Venera. Taip nutinka tik kartą per metus, tad pasinaudok tuo siekdama savo tikslų, o vėliau surenk šventę su draugais. Naujam kūrybiniam projektui pradėti geriausiai tinka spalio 27-oji.
TAU REIKIA: laiko įvertinti, kiek daug tu jau pasiekei.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis pernelyg daug dirba, padėk jam rasti laiko tik jums.

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Pagauni save vis dažniau galvojant apie pinigus? Jei pastaruoju metu neduoda ramybės finansiniai reikalai, spalio 3-ioji – ideali diena paklausti juos išmanančio žmogaus patarimo. 10 dieną į tavo pergalės zoną įriedės Jupiteris, ir tai gali tapti naujo puikaus etapo pradžia. Pasinaudok proga padaryti įspūdį bosui. Tačiau mėnesiui baigiantis rask laiko atsipūsti ir pasilinksminti.
TAU REIKIA: mėgautis netikėtais dalykais.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: jis bus viskam pasirengęs. Ką manai apie savaitgalio išvyką dviese?

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Prisisek saugos diržus. Šviečia intensyvus mėnuo, mat į tavo karjerą ar jausmus įžengs kažkoks svarbus asmuo. Regis, laukia nemažai pokyčių. Optimistiškai žvelk į pasaulį – ypač spalio 5-ąją, kai į tavo santykių zoną įriedės Venera ir Marsas. 24 dieną Merkurijus sudarys ypatingą kampą su Neptūnu, ir tai taps puikia galimybe pradėti naują projektą.
TAU REIKIA: išgryninti savo tikslus.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jam būtina išsikalbėti.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Užversk vieną gyvenimo puslapį ir pasirenk naujai pradžiai. Tavo santykių zonoje išsirikiavo eilė planetų, todėl visą dėmesį skirk mylimiems žmonėms. Už tai tau bus dosniai atsilyginta. Darbo tikslai taps aiškesni spalio pradžioje. Viena geriausių tavo dienų – spalio 5-oji, kai tavo ženkle įvyks pilnatis. Temperatūra šoktelės ir tavo meilės fronte, tačiau nesiblaškyk – 22 dieną turi pasitikti visiškai susitelkusi.
TAU REIKIA: sąjungininkų! Nesiek savo tikslo viena.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: jis atrodys išsiblaškęs ir nedėmesingas. Atkreipk į tai jo dėmesį, ir jis susiims.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Spalio 5-ąją goslioji Venera susijungs su savo mylimuoju Marsu. Tai įvyks tavo ženkle, todėl spalis bus ypatingas mėnuo meilei. Ypač karšta turėtų būti spalio 26-oji. Tądien neslėpk nuo mylimojo savo norų – net ir drąsiausių. Tyrinėk savo fantazijas – niekada nežinosi, ar tai tau tinka, kol išmėginsi.
TAU REIKIA: pasikliauti nuojauta.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu žvaigždės jam ypač palankios. Jo sėkmė gali atverti pozityvius kelius jums abiem.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Tavo tikrosios meilės zonoje planetos išsidėstys ypatingai, todėl tavo socialinis gyvenimas virte virs. Dideliems gyvenimo planams apmąstyti idealiai tiks spalio 15-oji, nes tądien išmintingasis Merkurijus stos prieš strategą Uraną, sustiprindamas tavo kūrybines galias. Būk atvira spalio 22-ąją – nauji jausmai gali tave pakylėti iki dangaus.
TAU REIKIA: atsipalaiduoti ir pailsėti.
JEI DVYNIAI – TAVO VAIKINAS: jo gera nuotaika užkrečiama ir savo kunkuliuojančią energiją jis mielai skirs tavo savijautai gerinti.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Sielojiesi dėl šeiminės dramos? Jei nori kur nors kraustytis ar pajudėti nauja kryptimi, dabar tam palankiausias metas. Tačiau kelionė gali būti nelengva. Turėk omenyje, kad kliūčių išvengti nepavyks. Kiek sklandžiau reikalai klostysis spalio viduryje, kai į tavo namų zoną įžengs Venera. Dabar jau gali nusiteikti jausmams – aušta meilės metai!
TAU REIKIA: ramios ir tylios oazės namuose.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jo gyvenimą šiuo metu krečia chaosas, tačiau tu su tuo nesusijusi. Pamėgink jį pralinksminti.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Tau patinka būti smarkiai užimtai, o šį mėnesį gyvenimo apsukos kaip tik tokios ir bus. Už atkaklumą gali būti apdovanota karjeros fronte, o tada jau būtinai pasilepink. Drąsios idėjos gali paskatinti persilaužimą, tinkamiausias tam metas – mėnesio vidurys. Spalio pabaigoje pasimėgauk buvimu namie, ir galiausiai pašėlk per Helovino vakarėlį.
TAU REIKIA: sutramdyti norą lėkti ir bėgti.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: jis tuo pat metu draskosi tarp milijono darbų ir idėjų – padėk jam nusiraminti ir susigaudyti, ką daryti.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Po savo gimtadienio jausiesi pakylėta, o piką pasieksi spalio 5-ąją, kai tavo ženkle susijungs aktyvusis Marsas ir mylinčioji Venera. Mėnesiui baigiantis tavo socialinio gyvenimo kalendorius bus perpildytas. Tas, kurį sutiksi per vakarėlį mėnesio pabaigoje, gali stipriai supurtyti tavo pasaulį.
TAU REIKIA: stiprybės laikytis savo nuostatų.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jis nemoka skaityti tavo minčių, tad jei norėtum su juo būti dažniau, taip jam tiesiai šviesiai ir pasakyk.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis