Gražuolė Emily Ratajkowski sulaukė kritikos: tokias krūtis geriau slėpti

Modelis Emily Ratajkowski vadinama dieviško grožio mergina: dailus veidelis, pavydėtina figūra ir, žinoma, išraiškinga krūtinė. Sakoma, būtent dėl moteriškų grožybių Emily buvo pakviesta filmuotis Robino Thicke dainos "Blurred Lines" vaizdo klipe.

Skandalingasis vaizdo klipas ("Blurred Lines" sulaukė daug kritikos ir draudimų dėl merginų nuogybių) išgarsino dabar vieną populiariausių manekenių Emily Ratajkowski. Modelis ne tik fotografuojasi garsiausių prekių ženklų, įtakingiausių žurnalų fotosesijose, bet ir pristato prabangių mados namų kolekcijas.

Pastarąjį kartą Emily dalyvavo Paryžiaus mados savaitėje. Čia vykusiame "Vogue" vakarėlyje gerbėjus manekenė nustebino neįprastu apdaru. E. Ratajkowski vilkėjo "Jacquemus" marškinių tipo suknelę iš naujausios 2018 m. pavasario ir vasaros kolekcijos.

Vida Press nuotr.

Aplinkinių akis traukė ne tramdomuosius marškinius primenantis rūbas, o itin drąsi jo iškirptė. Pozuodama Emily galėjo būti visiškai rami - apvalumai saugūs, bet eidama pro fotografus vos neįkliuvo - krūtinė beveik išsprūdo dienos švieson visu grožiu.

Vida Press nuotr.

Atsirado ir kritikų, kuriems nepatiko natūralios E. Ratajkowski krūtys, neva tokia gili iškirptė tinka tik mažutėms arba stangresnėms krūtims. Manekenei negailėta priekaištų ir dėl vulgaraus įvaizdžio. Komentatoriai nusprendė, kad atvirai demonstruoti didelę krūtinę yra neskoninga ir pigu. Ar tikrai Emily atrodė taip prastai? Kažin... juk gražios moterys net ir maišą paverstų stilingu!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis