Dešimt aukštosios mados topų šiam pavasariui (nuotraukų albumas)

Jeigu nori būti madinga, pirmiausia turi sekti mados tendencijas. Jei nežinai pagrindinių šio pavasario mados krypčių, kurios toli gražu negimsta Lietuvoje, niekada nebūsi draugų pažiba. O kodėl gi ja netapus? Tai labai paprasta. Pateikiame 10 šio pavasario aukštosios mados topų, kuriuos turi žinoti apie šio pavasario madą.

1) “Ant bangos” blizgantis trumpas sijonėlis

Tokie sijonėliai pasirodė ant podiumo Niujorko mados savaitėje, vėliau juos galėjome išvysti „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje, o dabar galime drąsiai teigti, jog šios trumputės suknelės užkariauja pasaulį. Tai neabejotina šio pavasario “vinis”.

2) Kreminės spalvos

Ši spalva atrodo būtent taip, kaip skamba: sviesto, kremo, kakavos, pudingo gelsva spalva. Būtent ši spalva buvo labai populiari šio sezono mados savaitėse. Ypač gerai šią spalvą išnaudojo dizainerė Alice Roi.

3) Trapecijos formos

Pamenate apskritimo formas, kurios buvo madingos rudenį? Ką gi, laikas atnaujinti spintą naujomis formomis. Trapecijos forma yra nuostabi tuo, kad tinka beveik visoms kūno formoms ir gali gerai nuslėpti „problematiškas“ vietas.

4) Pusbačiai

Mes nesistengiame išversti tavęs iš kėdės. Bet tavo tėčio seni ilgaauliai batai gali būti madingesni, nei tie sunešioti aukštakulniai. Niujorko mados savaitės metu dauguma dizainerių visus stebino modeliais, kurių akcentas buvo pusbačiai, panašūs į vyriškus batus.

5) Akiniai nuo saulės

Turbūt tu dar neprisiminsi kultinio Tomo Cruiso veikėjo 1980-ųjų filme „Risky Business“. Visgi, jei nori būti madinga, peržiūrėk bent filmo nuotraukas. Žiūrėdama šį filmą, atkreipk dėmesį ne į jauną Tomą, o į jo akinius. Būtent tokie akiniai bus madingi šį pavasarį. Dabar ir dauguma žvaigždžių be tokios senienos nekelia kojos iš namų.

6) Plačių klešnių džinsai

Manėte, kad siauri džinsai bus madingi dar kokius penkis metus? Kurgi ne… Kate Moss viešumoje pasirodė su plačiais džinsais, kurie buvo madingi prieš gerus 30 metų… Ir ji atrodė nuostabiai aplenkusi madą. Tie, kurie seka mados tendencijas, žino, kad panelė Moss yra tarsi "vedlė" visada yra vienu žingsniu mados priekyje. Regis, laikas ir mums platinti kelnių klešnes.

7) Lengvi rankinukai

Paskutiniais sezonais buvo madingos labai didelės rankinės, kuriose nešiojome visą savo gyvenimą. Todėl nenuostabu, kad merginos pavargo ir nori mažesnių daiktų. Įženkime į grakštų, moterišką pasaulį. Nors tu ir negalėsi į savo rankinę įsidėti nešiojamo kompiuterio, tačiau pripažinkime, jog tavo stuburas nusipelnė trupučio poilsio.

8) Vakariniai šortai

Dizaineriai kaip Jasonas Wu išmokys mus šį sezoną truputi apnuoginti kojas. Priderinkite prie jų blizgančią palaidinę, gražius aukštakulnius ir nepermatomas kojines. Būtent tokį madingos merginos stilių siūlo Jasonas Wu.

9) Storos plastikinės apyrankės

Kai kurios merginos jas tiesiog dievima, kai kurios jų nekenčia. Nesvarbu, kuriai grupei priklausote, didelės plastikinės apyrankės dominavo Niujorko mados savaitėje. Tikriausiai dizaineriai ir stilistai žino kažką, ko nežinome mes...kol kas. Madingiausia šį pavasarį bus ant vienos rankos nešioti kelias skirtingų spalvų ir medžiagų apyrankes. Svarbiausia – masyvias, nors iki pat alkūnės.

10) Dideli žiedaiŠį pavasarį madingi dideli žiedai, kurie tinka beveik su viskuo. Nešokite jų kiek norite: tiks ir vienas, ir dešimt. Beveik kiekvienos roko žvaigždės rankas net ir paprastą dieną puošia keli dideli žiedai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis