Kaip susirasti paną?

Vaikščioti su pana susikibus už rankų, išdidžiai išpūtus krūtinę, ir pasipūtėliškai dėbčioti į bendraklasius? Nori? Manai pats laikas parodyti tiems, kurie neturi ką vedžioti mokyklos koridoriais? Perskaityk kelis patarimus, kaip svajonę paversti realybe.

Pasimatymas gali atrodyti baisus įvykis, bet štai tau keli patarimai, kaip sėkmingai susirasti merginą.

Žingsniai

1. Pasitelk kelis savo ir jos draugus, kad atmosfera nebūtų tokia įtempta, ir tik tada nusivesk ją į šoną pasikalbėti.

2. Būk pasiruošęs bučiniui – ji to lauks. (Pasibučiuokite tiktai tada, jeigu esate tikri, kad santykiai bus geri, o bučinys jų nesugadins).

3. Jeigu manai, kad jai patinki, o ir ji tau patinka, pasikviesk ją kur nors išeiti. Susižavėjusios merginos mieliau laukia, kol jas pakvies vaikinas. Ir jeigu ji iš tiesų patinka, nereiktų delsti – išnaudok šansą!

Patarimai

· Jeigu gali, „netyčia“ paliesk jos ranką.

· Prajuokink ją, jeigu nori jai patikti.

· Pasitikėk savimi.

· Pasistenk gauti jos elektroninį paštą arba nick'ą.

· Būk su ja malonus ir pasistenk neįžeisti. Merginai gali nepatikti juokelis, net jeigu tau atrodo, jog jis jai patiks.

· Net jeigu jai nepatikai, pasistenk išlikt jos draugu. Jeigu tarp jūsų nieko iš tiesų nėra, pasistenk to neparodyti ir elkis maloniai.

· Būk pasiruošęs tam, kad dauguma suaugusiųjų nepritars idėjai, jog jauni paaugliai draugautų, todėl jie gali pabandyti jums trukdyti.

· Jeigu nesiseka susirasti draugės, nesijaudink. Tau prieš akis dar vidurinė mokykla ir universitetas, na ir, žinoma, likęs gyvenimas. Tai, kas įvyks dabar, nenuspręs tavo tolimesnio gyvenimo.

Perspėjimai

· Nesekiok jos.

· Jokių pigių „draugas perduoda raštelį“.

· Nesielk keistai - savo nuomonę reikšk atsargiai.

· Neflirtuok su jos draugėmis! Tai tikriausiai blogiausias dalykas, kuri gali padaryti!

· Veik atsargiai: merginoms patinka, kai kažkas jas supranta, jos jausmus!

· Būk labai atsargus liesdamas ją (žinai apie kurias vietas kalbu).

· Pasistenk ją palinksminti. Per pokalbį niekada nebūk tylus.

· Jeigu nesusirandi partnerės, nenusimink – tu dar jaunas. Geriausi metai laukia ateityje.

· Jeigu tau patinka kažkokia mergina, bendraudamas su ja sulauk teigiamo atsako ir tik tada užsimink apie norą su ja kažkur nueiti. Atsisakymas tave labai nuliūdins, bet gal tu tik paklausei netinkamu metu...

· Jeigu dėl kažkokios priežasties norėsi su ja išsiskirti...niekada to nedaryk rašteliu ar per draugą(-ę). Tiesiog gražiai jai pasakyk, jog nori likti draugais, o ji nebuvo tinkamas pasirinkimas. Beje, niekada nesakyk, jog ji padarė kažką blogai. Ji perduos savo draugams, kurie tavęs daugiau nebemėgs.

Dalykai, kurių reikės

· Daug drąsos.

· Subrendimo – elkis garbingai ir neapgaudinėk.

· Prieš užduodamas klausimą - pasimokink prieš veidrodį. Jeigu patiks tau, patiks ir jai.

Užsirašyk savo stipriąsias puses. Tai nebūtinai turi būti susiję su romantika. Pavyzdžiui, galite daug žinoti apie kiemo priežiūrą, gražios vejos ar gėlių auginimą, bet niekada nepagalvoji, kad tai gali sužavėti moterį. Tai ne tiesa. Tiesą sakant, tai gali būti privalumu – paminėk tai pokalbyje su ja, pakviesk ją pasižiūrėti kokių nors augalų...

Išskirk tris atvejus, kurie nepasisekė praeityje. Tai gali būti bet kas: hobis, kažkas asmeniško ir panašiai. Dabar objektyviai įvertink tai: kodėl jums nepasisekė, o kitiem sekėsi. Ar tikrai manai, kad buvai prastesnis už kitus ir negalėjai įveikti savo trūkumų?

Gal tiesiog tu per daug susitelki ties „savo silpnybėmis“? Nesvarbu, kokios yra tavo silpnos ir stiprios pusės. Nugalėtoją nuo pralaimėtojo skiria tai, kad nugalėtojas gali išnaudoti savo stipriąsias puses.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis