Kokios spalvos dera prie tavo asmenybės?

Spalvos turi reikšmę. Jos ne tik pakelia nuotaiką, kai jautiesi nesiminusi. Spalvos atspindi tave. Juk ne veltui tau patinka žydra, tačiau tu nekenti salotinės… O tavo draugė atvirkščiai – visą laiką rengiasi juodai, nors jai puikiai tiktų šviesūs drabužiai.

Ką apie tave pasako tavo drabužiai? Ogi labai daug. Psichologai teigia, kokios spalvos drabužiais rengiesi, tokią nuotaiką spinduliuoji aplinkiniams, kurie su tavimi bendrauja.

Dažnai drabužių spalva veikia tarsi indikatorius, bylojantis, kaip nusiteikęs žmogus ir kaip su juo bendrauti. Spalvų psichologijos išmanymas labai pagelbės per vakarėlį ar pasimatymo metu.

Psichologai teigia, kad tam tikras spalvas mėgsta tam tikro charakterio žmonės.

Raudona

Esi itin įnoringa ir jausminga. Niekaip nenustygsti vietoje. Tavo veiklumas žmones uždega, tačiau kartais ir vargina.

Negaišti laiko su žmonėmis, kurie tau nepatinka arba yra nenaudingi. Drąsiai išdėstai savo nuomonę, esi drąsi, tačiau supratinga ir teisinga asmenybė.

Geltona

Esi meniškos sielos. Kartais labai svajinga, gal net pernelyg. Būna dienų, kai visai dėl nieko užsiplieski ir apkaltini žmones nebūtais dalykais.

Nemėgsti klysti ir nesi labai pasitikinti savimi. Kartais tau trūksta drąsos, esi linkusi į depresiją. Tavo laki vaizduotė pasitarnauja, atliekant humanitarinės pakraipos užduotis, tačiau esi beveik beviltiška, kai kalba pasisuka apie racionalius, apskaičiuotus sprendimus.

Mėlyna

Esi miela, romantiška ir svajinga. Kartais tavo svajonės peržengia ribas ir tu atitrūksti nuo žemės, ne visada tai patinka tavo draugams, o ypač tai nervina antrąsias puses.

Kartais tau vis primenama, kad į gyvenimą žiūrėtum rimčiau, tačiau tavo natūrai tai svetima. Esi seksuali, kūrybinga ir meniška. Kartais būni liūdna dėl nepaaiškinamų priežasčių. Mėgsti kurti, rašai, pieši.

Bendraujant su tavimi žmogui reiktų išlikti ramiam ir mandagiam. Dideli aktyvistai tave erzina. Kartais mėgsti fantazuoti ir kurti dalykus apie save, kurie neegzistuoja.

Žalia

Esi protinga ir kilniaširdė. Su tavimi lengva bendrauti. Mėgsti padėti žmonėms, todėl jie drąsiai į tave kreipiasi pagalbos.

Esi gan ambicinga asmenybė, tau patinka rungtyniauti ir, aišku, laimėti. Jei pralaimi, tave ilgai kankina nerimas, jautiesi įžeista.

Tu esi valdinga ir paslaptinga. Mėgsti aplink save suburti populiarių žmonių ratą, todėl su tavimi paprastai bendrauti būna gan sudėtinga.

Tu atrodai užrietusi nosį, tačiau aplinkiniams atrodo, kad pelnytai.

Formuojant savo stilių turėtum nepamiršti, kokios spalvos tau tinka, o kokių turėtum vengti. Spalvos padės paryškinti tavo teigiamus bruožus ir privalumus.

Mados ekspertai vadovaujasi klasikinėmis taisyklėmis, kurios nusako, kokiomis spalvomis turėtų rengtis tamsiaplaukės, rusvaplaukės ir šviesiaplaukės merginos.

Tamsiaplaukėmis tamsios odos merginoms rekomenduojama rinktis ryškiai žalią, ryškiai geltoną arba tamsiai raudoną spalvas. Tamsiaplaukės, bet šviesesnės odos merginos, gražiausiai atrodys pasipuošusios melsva.

Rusvaplaukės gražuolės turėtų rengtis išskirtinai. Tiek šviesiaodėms, tiek tamsiaodėms merginoms tiks geltona arba auksinė spalvos. Joms taip pat tiks chaki spalva ir egzotiški rudi atspalviai.Šviesiaplaukėms patartina dėvėti violetinę, kuri šį sezoną vis dar madinga, bei oranžinę spalvas. Blyškios odos blondinėms patartina nešioti žalsvai mėlyną, elektros, indigo bei blyškiai žalias spalvas. Su šių spalvų drabužiais neištirpsite minioje, bet atrodysite originaliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis