Balta ir juoda – amžinai „ant bangos“ (nuotraukų albumas)

Kas niekada neišeina iš mados? Ogi senas geras derinukas – juoda ir balta. Prisimeni, kai mažytę tave mama aprengdavo juodu sijonuku ir balta palaidine? Galvoji, tai - atgyvena? Visai ne. Jei būsi išradinga, juodos ir baltos spalvų deriniai tave išskirs iš minios.

Juoda ir balta – tai dvi priešingybės, kurios simbolizuoja kraštutinumus, tai Yin ir Yang, jis ir ji, žemė ir dangus, kava ir pienas, vanduo ir nafta, naktis ir diena…

Šį sezoną mados meistrai sukūrė netikėtų ir įkvepainčių juodos-baltos spalvų modelių. Juoda ir balta gali atrodyti ypač moteriškai ir išradingai. Madinga šachmatinė pankiška tekstūra, monochromatinės, viena kitą dengiančios juodos ir baltos spalvų medžiagos, 60-tųjų stiliaus švarkeliai su geometriniais juodos ir baltos spalvų raštais.

Jei nori nustebinti fantazijos stokojančius pilkus lietuvaičius, pasipuošk „Op Art“ stiliaus detalėmis ant švarkelio nugaros ar prisisiūk madingą antsiuvą su optinės apgaulės pavyzdžiu. Nevenk ir drastiškų detalių savo aprangoje.

Nuo jų gali raibti akys aplinkiniams, jie gali net prarasti koordinaciją, tačiau tau tai neturėtų rūpėti.

Mados sostinių jaunimas jau seniai pradėjo aprangą derinti su menu. Grafiniai piešiniai ant marškinėlių ar sijonų buvo išpopuliarinti jau gan seniai dizainerių Pierre’o Cardino ir Mary Quant.

Poparto arba populiariojo meno pavyzdžių drabužiuse atsirado seniai, tačiau jų derinimas su klasikiniais kirpimais ir subkultūrų tradicijomis ypač madingas šiuolaikinėje gatvės madoje.

Šiais metais juodos ir baltos spalvų drabužių nereiktų puošti raudonomis ar rožinėmis detalėmis. Net ir gatvės mada neturi tapti cirku.

Nors kodėgi ne… Šį pavasarį prisimink juodas skrybėles ir beretes, juodus kaklaraiščius, baltus marškinius, juodus kostiumus ir kostiumėlius, juodus šortus, baltas ilgas kojines, pėdkelnes, juodus batus baltomis nosimis… ir šok!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis