Gero pasimatymo taisyklės

Niekaip nepavyksta susipažinti su kuo nors ypatingu? Ar niekaip neišdrįsti pakviesti patinkančio žmogaus išgerti kavos? Visi aplink tave atrodo įsimylėję, kaip per nesibaigiančią Valentino dieną, o tavo širdutė dreba viena?

Neliūdėk. Štai kelios paprastos pasimatymų taisyklės. Jos gali būti kaip tik tai, ko tau reikia, kad taptum patrauklus/-i ir mylimas/-a.

Taisyklė nr. 1: mylėk save

Ar kada nors pastebėjai, kad laimingi žmonės sulaukia daugiau dėmesio? Jei esi patenkintas savimi, tai matosi. Tu švyti.

Taigi, jei nori suvilioti žmogų ar tapti mėgstamesniu tarp klasės draugų, dažniau jauskis laimingas/-a. Kas tave priverčia šypsotis? Užsirašyk ant lapo dalykus, kurie tave džiugina. Tai gali būti karšta vonia, pasivažinėjimas dviračiu ar gėlės.

Gal jautiesi džiugiai, vedžiodamas/-a šunį su kaimynu, o gal tau patinka aplankyti parodas, teatrus ar paprasčiausiai žaisti stalo žaidimus…

Kasdien iš savo sąrašo pasirink atlikti tris dalykus. Kiekviena tavo pastanga jaustis laimingesniu/-e pritrauks prie tavęs daugiau žmonių, norinčių su tavimi bendrauti ir daugiau apie tave sužinoti.

Taisyklė nr. 2: tavo troškimai

Jei vos sutikęs/-usi žmogų, jau purtai galvą ir imi bambėti, tikrai netapsi populiariu/-ia draugų rate. Nevertink žmonių pagal griežtus savo kriterijus. Mėgaukis, bendraudamas/-a su įvairiais žmonėmis, domėkis jų pomėgiais…

Jei tvirtai žinai, ko nori – labai gerai. Tačiau aklai neatmetinėk visų pasiūlymų susipažinti ar pabendrauti, jei iš pirmo žvilgsnio žmogus tau pasirodė „ne tavo stiliaus“.

Norint sutikti naują žmogų, ypač svarbu nusikratyti savo išankstinių nuostatų apie tai, koks turi būti idealus partneris.

Taisyklė nr. 3: nutrauk ryšius su savo EX

Nors šią taisyklę kai kurie norėtų užginčyti, vis tik ji yra labai svarbi, jei trokšti naujų intriguojančių pažinčių ir daug žadančių pasimatymų.

Turi jaustis laisvas/-a. Tavo širdies neturi kaustyti prisiminimai ir savęs gailestis. Neturi būti piktas/-a ant žmonių, kurie tave galbūt įžeidė. Tavyje turi sužaliuoti pavasaris. Viskas, kas buvo praeityje, turi būti nubraukta kaip užsistovėjęs dulkių sluoksnis.

Aišku, kartais praeitį nužudyti sunkiau nei atrodo. Gal jūs kartu mokotės ar vis susiduriate kieme, tačiau kiek tai yra įmanoma, privalai pašalinti savo buvusiuosius/-iąsias iš asmeninio gyvenimo.

Taisyklė nr. 4: atsikratyk mitų apie pasimatymus

„Pasimatymai vargina, jie dažniausiai būna nesėkmingi ir neverta jiems švaistyti savo laiko. Niekada nesutiksiu to/tos vienintelio/-ės. Visi geri ar bent jau priimtini variantai jau užimti.“

Šie trys teiginiai yra mitai apie pasimatymus, ir jei tau kyla panašių minčių, turėtum rimtai susimąstyti. Pasimatymai – tai ne varginantys susitikimai su nuobodžiais netikėliais, o naujos, įdomios pažintys. Juk visada išlieka tikimybė sutikti tą ypatingą vienintelį/-ę.

Būtinai nustok mąstyti tik apie tai, kokį žmogų trokšti sutikti, kaip jis turi atrodyti, kaip elgtis, verčiau pagalvok, kaip gali pakeisti save.

Taisyklė nr. 5: nebėk nuo savo baimių

Nerimas ar nusiminimas dėl naujo žmogaus pasitraukimo iš tavo gyvenimo gali virsti baime sutikti kažką naujo. Jei nuolat mąstai apie tai, kad niekada nesutiksi tau skirtojo/-osios, jausi liūdesį dėl iširusios draugystės, nes partneris nenorėjo tau skirti tiek dėmesio kaip tu jam, jei įtikinėsi save, kad nesi vertas/-a eiti į pasimatymus ir sutikti nuostabių, išskirtinų žmonių, laikas kovoti su savo baimėmis.

Jei nenustosi bijoti naujų pažinčių ir vengsi žmonių, kad nebūtum įskaudintas/-a, negalėsi nuoširdžiai bendrauti, o gal net sutikti tau skirtojo/-osios.

Taisyklė nr. 6: išmok flirtuoti

Kad patrauktum naujų žmonių dėmesį, turi parodyti, kad domiesi jais. Reikia išmokti žavėti ir flirtuoti.

Beveik kiekvienas pirmas susitikimas ar pasimatymas, kuris gali garantuoti tolesnį bendravimą, prasideda nuo šypsenos. Turi šypsotis kiekvienam sutiktam/-ai. Suprasti kūno kalbą taip pat labai svarbu, neatrodyk susikaustęs/-čiusi, pasimetęs/-usi ar arogantiškas/-a.

Taisyklė nr. 7: priimk visus pasiūlymus susitikti

Jei iš tiesų nori susipažinti su naujais žmonėmis, liaukis bandęs/-džiusi vertinti žmones, kurie kviečia tave susitikti.

Jei kas nors pakviečia tave kavos, tavo pareiga priimti šį kvietimą, aišku, nepamirštant saugumo. Pasimatymas yra tik pasimatymas – tai ne piršimasis. Tai užtruks tik valandą ar dvi.

Neatmesdamas/-a pasiūlymų susitikti, tu tik artėsi prie tos akimirkos, kai sutiksi tikrai ypatingą asmenį. Tai padės tau geriau suprasti, kokios žmogaus savybės tau patinka ir su kokiu žmogumi ateityje norėtum susieti savo gyvenimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis