Amy Winehouse – narkotikais praturtintas stilius (nuotraukų albumas)

Nepaisant jos grubumo, gan netolerantiško ir įžeidaus humoro jausmo, vis tik ji – puiki soul/jazz/pop atlikėja. Didžiosios Britanijos muzikos kritikai teigiamai įvertino jau pirmąjį jos albumą „Frank“ 2003 metais. Atlikėja šlovės viršūnę pasiekė pernai.

Už dainų rinktinę išleistą 2006-aisiais, praėjusiais metais ji gavo net 5 „Grammy“ apdovanojimus, buvo nominuota geriausia Didžiosios Britanijos atlikėja moterimi, susišlavė du „Ivor Novello Award“ apdovanojimus.

Amy Winehouse išskirtinis išvaizdos bruožas – įspūdinga „ševeliūra“, tai retro/disco stilių mišinys ant jos galvos. Tatuiruotas kūnas primena apie pasiutusią jos jaunystę.

Deja, šiuo metu Amy šlovė blėsta. Narkotikai ir nesaikingas alkoholio vartojimas daro gėdą ne tik ekstravagantiškajai Winehouse, tačiau ir jos šeimai. Policijos įskaitose jau yra nesuskaičiuojama galybė jos pažeidimų: ji keletą kartų pateko į ligoninę perdozavusi narkotikų, žalojo save ir savo vyrą, paleisdavo kumščius į darbą, bendraudama su žurnalistais.

Ne paslaptis, kad narkotikai keičia žvaigždės stilių ir išvaizdą. Kaip atrodė žymioji artistė anksčiau ir dabar, pamatysite žemiau.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis