Lady GaGa - nešlifuotas Niujorko deimantas (nuotraukų albumas)

Kai Lady GaGa dar buvo mažutė mergaitė, ji dainuodavo, klausydama Michaelo Jacksono ir Cyndi Lauper audio įrašų. Tėvai ją migdė „The Rolling Stones“ ir „The Beatles“ melodijomis.

GaGa, būdama ketverių, išmoko groti pianinu iš klausos, trylikos ji parašė pirmąją baladę, 14 grojo klubuose ir vakarėliuose. Netrukus ji pažino didžiulio miesto naktinio gyvenimo subtilybes, atrado elektroniką. Septyniolikos GaGa tapo vienu iš 20 vaikų, kurie Niujorko Tisch menų mokyklą baigė kaip gabiausi.

Dvidešimties ji ėmė rašyti dainas tokioms grupėms kaip „Pussycat Dolls“, netrukus Lady GaGa pradėjo savo solinę karjerą, išleido albumą „The Fame“. Dainininkė, dainų kūrėja, šokėja Lady GaGa, 22, išgarsėjo viename Niujorko klubų atlikusi savo dainą „Beautiful Dirty Rich”. Tai buvo vienas teatrališkiausių, techniškiausių, ironiškiausių to meto pasirodymų.

Šiandien Lady GaGa – Niujorko dance, pop pasididžiavimas. Ji tobulai atspindi didžiulio miesto šurmulį, modernumą, visagalybę, spindesį, stilių… banalumą ir tuštybę. Gaga šiemet gavo Grammy apdovanojimą už geriausią dance įrašą „Just Dance".Ekstravagantiškoji GaGa nominuojama ir kaip viena ryškiausių šio meto mados ikonų. „Kai rašau muziką, iškarto galvoju apie drabužius, kurie ją išreiškia. Man tai viskas kartu – ir pasirodymas, ir muzika, ir įvaizdis. Aš noriu, kad menas grįžtų į sceną,“ – teigia dainininkė.

Ji ironiška, provokuojanti, stipri, stebinanti, šokiruojanti, kritikuojanti. Ji madinga…
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis