Baltas kaip sniegas šv.Valentinas (nuotraukų albumas)

Kitą savaitgalį tavęs laukia nuostabi diena. Tikrai žinai apie ką kalbame. Taip. Meilės diena, skirta visiems, kurie turi ir dar tik ieško savo gyvenimo draugo/-ės. Galiu lažintis, kad suki galvą, kaip pasveikinti savo mylimąjį, ką jam išrinkti dovanų, ką pagaminti, kur nueiti, o svarbiausia, kaip atrodyti, kad brangusis išvirstų ir batų.

Jau tikriausiai permąstei visą garderobą ir niekaip neišsirenki drabužėlio, kuris nustebintų, būtų netikėtas, tačiau stilingas, madingas ir netradiciškas.

DELFI gatvė skuba tau į pagalbą ir siūlo pasinaudoti Karlo Lagerfeldo pavasario kolekcijos patarimais. Jis pasirinko prabangią, klasikinę baltą spalvą ir įvairius jos derinius.

Balta – tai nekaltumas, romantika, santūrumas, kuklumas, nenumaldomas žavesys ir viltis. Balta spalva pabrėžia moters odos spalvą, išryškina skruostų rausvumą. Balta spalva tikrai tiks ir siautulingam vakarėliui ir romantiškam pasimatymui dviese. Ji asocijuojasi su švara, šiluma, jaukumu.

Balta tikrai patiks vaikinams. Be to – baltai apsirengusi išsiskirsi iš pilkos žiemiškos minios, pabudinsi miegančią aplinką, o pati pasijusi tikrai įsimylėjusi.

Kartas Lagerfeldas pataria rinktis šiltus sijonus ir atviras sukneles. Seksualumą ir moteriškumą pirmiausia pabrėžia atidengtos kojos ir krūtinė.

Kaip suderinti baltus drabužius ir kaip pritaikyti pavasario tendencijas, patars pavasario kolekcijų pavyzdžiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis