Stilingoms miesto merginoms - nauja minimalistinių rankinių kolekcija

Dizainerei „erikahoc“ ženklas iš dalies yra tarsi kūrybinė žaidimų aikštelė. Tai tampa platforma, kurioje galima eksperimentuoti, pasakojant kūrybos istoriją pateikti netikėtą galutinį rezultatą.

„Ši fotosesija yra objektų žaismas. Minimalistinės rankinės, kuprinės – tai kasdieniniai objektai, per kuriuos galima jausti žmogaus pasirinkimus bei istoriją. Pasitelkiant savo kūrybą norėjau parodyti, kad kasdieniai objektai - pavytusios gėlės, seni papuošalai, išpiltas gėrimas - pateikti naujoje aplinkoje gali skleisti grožį ir estetiką. Kartu ir kiekviena rankinė ar kuprinė turi savitą estetiką, kuri gali atsiskleisti derinant, iš pirmo žvilgsnio nesuderinamus, objektus“, – sako E. Paulauskė.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

Fotosesijos nuotaiką dizainerė kūrė kartu su fotografe Laima Stasiulionyte. „Bet kokia fotosesija yra bendras kūrybinės grupės idėjos atspindys. Pasitelkėme juostinę fotografiją, suteikėme asketiškiems aksesuarams tapybiškumo, o griežtoms kuprinių ir rankinių formoms papildomo šiurkštumo. Perteikiant kiekvieną kūrinį ir nestandartinius objektus pavyko sukurti natiurmortiškus vaizdinius“, – pasakoja dizainerė.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

Fotosesijoje E. Paulauskė pristato du visiškai naujus savo prekių ženklo kūrinius: funkcionalią piniginę ir nedidelę rankinę. Dizainerė naujuose produktuose išlaiko savo kūrybos braižą ir kokybę, kurią užtikrina kūriniams naudojama vandeniui nepralaidi oda.

L. Stasiulionytės nuotr.

L. Stasiulionytės nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis