Lindsay Lohan vėl domisi vyrais

Holivudo aktorė Lindsay Lohan vėl pradėjo domėtis vyrais. Šeštadienį aktorė buvo pastebėta išeinanti iš Las Vegase vykusio vakarėlio su paslaptingu jaunu vyru, praneša „The Daily Mirror”.

Aktorė, kurią po metus trukusios draugystės paliko didžėja Samantha Ronson, buvo pastebėta Las Vegase, flirtuojanti su nežinomu išvaizdžiu vyru.

„Lindsay puikiai praleido laiką, žiūrėdama „Peepshow” (Mel B), visą laiką džiaugsmingai šūkavo ir plojo”,- pasakojo šaltinis.

„Po peržiūros vykusiame vakarėlyje ji visą savo dėmesį skyrė išvaizdžiam jaunuoliui, jiedu buvo greitai supažindinti. Apsikeitę telefono numeriais, jie visą laiką iš priešingų baseino pusių rašė vienas kitam SMS žinutes ”,- teigė šaltinis.

L.Lohan ir jos naujasis draugas taip susibendravo, kad net iš vakarėlio išėjo kartu ir, kaip pranešama, galiausiai atsidūrė aktorės prašmatniame viešbučio kambaryje.

„Prieš grįždami į viešbučio pastogėje esantį Lindsay kambarį, jie nuėjo į komedijos klubą. Viešbučio kambaryje buvo karšta vonia ir marmurinis kokteilių baras. Lindsay juokavo, kad reikia kiek įmanoma išnaudoti visus malonumus”,- britų dienraščiui „The Daily Mirror” pasakojo šaltinis.

Kiek anksčiau tą vakarą, kino filmo „Naujokė“ („Mean Girls”) žvaigždė turėjo širdingą pokalbį su buvusia grupės „Spice Girls“ nare Mel B, kuriai sakė, kad „grįžo prie vyrų”.

Praėjusią savaitę viename Holivudo vakarėlyje L. Lohan buvo pastebėta artimai bendraujanti su Leonardo DiCaprio.

„Kai tik Lindsay pamatė Leo, ji puolė kaip bitė prie medaus. Ji greitai pradėjo pokalbį su juo ir užsitikrino, kad jis nekreips dėmesio į kitas”, - teigė šaltinis.

Nepaisant L.Lohan pastangų, L.DiCaprio paliko ją, kad praleistų laiką su savo mergina Bar Refaeli.

„Jie šnekėjosi ir Lindsay šoko prieš jį, bet nieko neįvyko. Namo jie išvyko atskirai”,- teigė šaltinis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis