Rokenrolas tavo spintoje: išskirtinis pavasario stilius (nuotraukų albumas)

Mes visos norime atrodyti ypatingos ir išskirtinės, tačiau pataršome drabužių kabyklą, o ten – tokie kasdieniški, nuobodūs, pernelyg oficialūs aprėdai. Kaip „papiktinti“ garderobą, bet neperlenkti lazdos? Juk E. Mickevičienei tai pavyksta…

Ivillage.com. pateikia keletą patarimų, kaip, neperlenkiant lazdos, suteikti savo stiliui šiek tiek rokenrolo siautulio.

Dailūs mažmožiai

„Įžūlūs, dideli, stulbinantys aksesuarai yra būtinybė, - teigia Justinas Tranteris, dizaineris iš Bruklino. - Jūs galite pasirinkti paprastą aptemptų džinsų ir marškinėlių stilių, bet turite papildyti jį tinkamomis detalėmis. Pabandykite pasipuošti keliais dideliais, kabančiais papuošalais ir apyrankėmis su stambiais raštais, rinkitės metalo spalvą ir originalius ornamentus: pvz.: stilizuotus vorus, rožes, žvaigždes.

Tik nesirinkite kaukolių, tai per daug jaunatviška, populiaru ir jau juokinga.“

Aukštai, aukščiau, aukščiausiai

J.Tranteris teigia, kad aukštakulniai net rokerei - privalomi. „Su jais jūsų kojos atrodys ilgesnės, aukštakulniai sukuria seksualų siluetą”, - teigia dizaineris.

Vis dėlto atminkite, kad turite avėti batus, su kuriais iš tikrųjų galite paeiti. „Blogiausias dalykas, kurį galite padaryti, tai - roko koncerte atsisėsti, nes jums skauda kojas. Stokitės, atrodykite pasitikinti savimi ir mėgaukitės tuo!“ - pataria J.Tranteris.

Avint gladiatoriaus sandalų stiliaus batus su pakulne, jūsų kojos tikrai nepavargs.

Mergina odiniu švarku

Nebijokite šį sezoną investuoti į trumpą, nutrintos ir glamžytos juodos odos švarkelį. Nešiokite jį ant megztinio ilgomis rankovėmis ar aptemptų marškinių, pataria stiliaus konsultantė Sherrie Mathieson.

Žėrėkite

S. Mathieson pataria nusipirkti storą, iš kelių grandinėlių suvytą kaklo vėrinį, arba papuošti savo riešą sidabro ir aukso grandinėlėmis. Daugiasluoksniai blizgantys papuošalai padės jums atsidurti dėmesio centre, o taip pat neatrodys nuvalkiotai!

Old school

Atkreipkite į save dėmesį senoviniais daiktais (mes kalbame apie masyvius, ryškius ir unikalius papuošalus). Jei nori rasti vienetinių daiktų, tau teks apsilankyti blusų turguose, antikvariatuose, drabužių iš antrų rankų parduotuvėse.

Rinkis 7-8 dešimtmečio ženkliukus, drabužių antsiuvus, šalikus, rankines, aulinukus - daiktus, kurie atrodo vis dar nešiojami ir kuriuos gali atnaujinti.

Linksmi sportiniai bateliai

Sportiniai bateliai tinka ne tik sporto salėje. S. Mathieson pataria pagyvinti savo stilių „Converse“ sportiniais bateliais ir į viršų užlenktais, tiesaus kirpimo, tamsiai mėlynais džinsais.

Moksliukės stilius „veža“

Lindsey Reisack, makiažo ir aksesuarų stilistė, teigia, kad akiniai šį sezoną „veža“. Žinoma, tai skamba nelabai rokenroliškai, bet moksliuko išvaizda – įžūliai madinga.

Moksliukiški akiniai dideliais klasikiniais vėžlio rėmeliais ir žvilganti juoda spalva - šį sezoną yra labai madingi. Su šiais akiniais atrodysite originaliai ir „kietai“.

Užtrauktukas

Šį sezoną užtrauktukai „siautėja“. Artfulwears.com mados ekspertė Amy Gordon teigia, kad užtrauktukai ant drabužių jums tikrai padės šį sezoną susikurti savitą stilių.

Kalbame ne apie tuos užtrauktukus, kurie tik atlieka savo funkciją, bet tuos, kurie naudojami papuošimui ir drabužių dekorui.

Didelės ir įžūlios akys

Šį sezoną pasipuoškite tamsiai mėlynu ir dūmo sidabro spalvos akių makiažu. Metalo atspalvio pilki ir tamsiai mėlyni šešėliai suteiks griežtumo jūsų klasikiniam juodam dūmų atspalvio makiažui.

Su juodos-sidabro spalvos dūmų atspalvio šešėliais per kelias sekundes, tarsi mostelėjus burtų lazdele, iš pilkos pelytės pavirsite žavia rokere.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis