Miley Cyrus kritikuojama dėl svorio

Miley Cyrus atsakė jos svorį kritikavusiems žmonėms, pavadindama juos „neapykantos kupinais“ chuliganais. Šios savaitės pradžioje internete pasirodė dailiai atrodančios, bikinį dėvinčios „Hannah Montana“ žvaigždės nuotraukos iš atostogų Bahamose, kurios buvo komentuojamos, žeidžiant žvaigždės orumą.

Savo asmeninėje svetainėje „Twitter“ M. Cyrus atsikirto žmonėms, kritikavusiems jos svorį, tvirtindama, kad yra „normali mergina“ ir apkaltino šiuos liežuvautojus patyčių skatinimu internete.

Ji rašo: „Kalbėkite, ką norite. Aš turiu trūkumų. Aš normali mergina, kai kurias savo kūno dalis norėčiau pakeisti, bet nustokite vadinti mane stora.

Aš nekenčiu šito žodžio. Tie žodžiai, kuriuos jūs, neapykantos kupini žmonės, naudojate, žeidžia. Jie palieka žmonėms randus ir verčia žaloti save arba kitus.

Man bjaurūs žmonės, kurie gerai jaučiasi, būdami pilni neapykantos. Turėtumėte mažiau laiko leisti, skaitydami paskalas internete, o daugiau a) skaityti Bibliją, b) skaitydami istorijas ir straipsnius apie tai, kas nutinka po užgauliojimų internete ir prasivardžiavimo. Vaikai žaloja save.“

16-metė tikisi, kad jos sveika figūra padės kitoms mergaitėms pasitikėti savimi ir savo kūnu. M. Cyrus priduria: „Žinau, kad šie komentarai jums nėra svarbūs, tačiau aukoms yra. Tai turi baigtis! Ir beje, jei neturite apvalių šlaunų – kreipkitės į gydytoją. Ačiū.“

Miley nuotraukas iš Bahamų galite pamatyti

  • ČIA.
  • Parašyk Redakcijai

    Sekite mus:

    Prenumeruok

    Naujienlaiškį

    Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis