Įžymybės negali susitaikyti su Michael Jackson netektimi

Įžymybės negali atsigauti po netikėtos Michael Jackson (†50) mirties, įvykusios ketvirtadienio (25.06) vidurdienį.

Madonna apie savo išgyvenimus sakė: „Aš negaliu liautis verkusi po šios liūdnos naujienos. Visada žavėjausi Michael Jackson. Pasaulis prarado vieną iš didžių dainininkų, tačiau jo muzika gyvens amžinai! Mano širdis užjaučia jo tris vaikus ir kitus šeimos narius. Telaimina jį Dievas“.

„Esu labai nusiminusi ir sutrikusi. Man plyšta širdis dėl jo vaikų, kurie buvo patys svarbiausi jam ir jo šeimai. Tai tokia didžiulė netektis daugybe prasmių, man trūksta žodžių“, - sakė Lisa Marie Presley (41), kuri su Jackson buvo susituokusi 1990 m.

„Mano širdis bando įveikti liūdesį dėl šių siaubingų naujienų, kurios susijusios su mano draugu Michael. Jis buvo neelinis draugas, dainininkas ir labai padėjo pasauliui. Noriu prisijungti prie jo šeimos ir gerbėjų, kurie liūdi dėl netekties“, - sakė Brooke Shields (44), kuri trumpai draugavo su Michael.

„Esu visiškai pritrenkta šios tragiškos naujienos. Michael mirė toks jaunas, kad visiškai neturiu žodžių“, - sakė Quincy Jones (76), Michael Jackson albumo „Thriller“ prodiuseris.

„Pažinojau Michael nuo tada, kai mums buvo 13 metų. Jis papasakojo man savo nevaikiškus išgyvenimus, buvau vienintelis žmogus, kuris suprato jį. Žodžiai negali išreikšti liūdesio, kurį vis dar jaučiu. Didelė užuojauta jo šeimai ir vaikams“, - sakė Donny Osmond (51).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis