M. Jackson'o tėvo planuose - iš trijų anūkų sudaryta grupė „The Jackson 3"

Pasirodė pranešimai apie tai, jog Michaelo Jacksono tėvas Josephas nori pradėti velionio sūnaus vaikų muzikinę karjerą. Josephas, kurio santykiai su sūnumi buvo gerokai atšalę, nori, kad dvylikametis Prince‘as Michaelas, vienuolikmetė Paris Katherine ir septynerių metų Prince‘as Michaelas II pasivadintų „The Jackson 3“ ir išsirengtų į pasaulines gastroles.

Tiesa, tokie planai supykdė kai kuriuos Jacksonų šeimos narius. Jacksono biografas Ianas Halperinas dienraščiui „The Sun“ teigė, jog dainininko tėvas jau pasiūlė kontraktus dviems savo anūkams.

„Dabar jis kalba apie galimybę prijungti geriausią pasaulyje pagalbinių dainininkų trupę ir išsiųsti juos į gastroles kaip „The Jackson 3“,- sakė jis.

Tokie pranešimai pasirodė praėjus vos kelioms dienoms po Josepho pareiškimo, jog M. Jacksono pagerbimo koncerte Los Andžele jo duktė Paris parodė tikros žvaigždės potencialą.

Vis dėlto, Halperino teigimu, artimas Jacksonų šeimos draugas jam užsiminė, jog artimuosius „supykdė“ tokie Josepho ketinimai.

Jacksonas ir jo tėvas, kurie kartu subūrė ir išgarsino projektą „Jackson 5“, kaip teigiama, nuo pat vaikystės nesutarė ir jautė vienas kitam priešiškumą.

Tuo tarpu šeštadienį pasirodė Jacksono sesers Le Toya pareiškimas apie tai, kad jos brolis buvo nužudytas, siekiant pasipelnyti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis