Grožio pamokėlės: rūpinkis savimi ir rudenį

Kiekviena iš mūsų nori ne tik gražiai atrodyti ar jaustis seksualia, bet stengiasi tiesiog spinduliuoti grožiu visoje mus supančioje aplinkoje. Tačiau vien norų neužtenka, kaip sakoma – „grožis reikalauja aukų“. Todėl, norint atrodyti gražiai, reikia ne tik mokėti pasigražinti, tačiau taip pat žinoti, kokių grožio procedūrų vengti.

Nenuvalytas makiažas

Nors visos merginos laiko save tvarkingomis ir besirūpinančiomis savo išvaizda, neabejoju, jog kiekviena vieną ar net kelis kartus tikrai buvo nuėjusi miegoti, nenusivaliusi makiažo. Atrodytų, kas čia tokio, juk tai nutinka labai retai, tačiau mums miegant, ilsisi ir mūsų veido oda, o nenuvalytas makiažas ją dirgina.

Taip pat reikia prisiminti, jog kad ir koks natūralus būtų jūsų makiažas, vis dėlto tai yra chemija, kuri įsigeria į jūsų oda, o nenuvalius prieš vakarą, kitą rytą tai bus dar sunkiau padaryti.

Vis dėlto jeigu kartais jums nėra galimybės nusivalyti makiažo, nepamirškite atgaivinti veido odos. Tai galima padaryti tikrai nesunkiai: patepti riebiu kremu nuplautą veidą ir ant jo uždėjus šiltame vandenyje pamirkytą rankšluostį kelias minutes palaikyti.

Po kelių minučių, švelniai nuvalyti kremą tuo pačiu rankšluosčiu ir šaldytais vandens ledukais horizontaliai ir vertikaliai kelis kartus perbraukti per veido odą.

Prisiminkite, jog karštas vanduo, tiesioginiai saulės spinduliai ir soliariumas kenkia jūsų odai, kuri praradusi elastingumą pradeda senti, bei raukšlėtis.

Pavargusios akys

Nenuostabu, jog akys per visą dieną nuvargsta. Šiais laikais, tausoti savo akis darosi vis sunkiau, tačiau nuslėpti akių nuovargį, ne tik yra paprasta – tereikia pamirkyti šiltame vandenyje du pakelius arbatos arba pašildyti nuskustos bei sutarkuotos bulvės gabaliukus ir atsigulus palaikyti juos kelias minutes ant užmerktų akių.

Visuomet prisiminkite, jog tamsiai padažytos akys vizualiai tik mažina jūsų akis. Norint jas optiškai pagyvinti bei padidinti, dažykitės šviesiais ir blizgiais akių šešėliais.

Taip pat norint paryškinti akių žvilgsnį, naudokite jūsų akių spalvai nedarančias šešėlių spalvas (pavyzdžiui, rudoms akims – mėlyną, žalią; mėlynoms – rudą, violetinę ir pan.).

Nualinti plaukai

Nenustebčiau, jog beveik visos merginos patvirtintų, jog galvą plauna kiekvieną dieną, motyvuodamos, jog galva labai greit susiriebaluoja. Tačiau reikia suprasti, jog vien tik galvos odos riebalavimasis nesutepa jūsų plaukų.

Visos galvos plaukų priežiūros priemonės – šampūnas, plaukų balzamas, želė, plaukų vaškas, lakas – pagreitina plaukų riebalavimąsi. Todėl reikia stengtis ne tik rečiau plauti galvą, ar varginti plaukus cheminėmis plaukų priežiūros priemonės, bet leisti plaukams patiems natūraliai džiūti (dažnai nedžiovinti jų plaukų džiovintuvais, netiesinti žirklėmis).

Jeigu naudojant šiuos patarimus plaukai vis tiek greitai riebaluosis, reikia atkreipti dėmesį į naudojamąsias priemones – galbūt jos per stiprios ir netinka jūsų plaukų struktūrai.

Taip pat prisiminkite, jog natūralumas – pats nuostabiausias merginos grožis. Nereikia per daug persistengti save gražinant, juk jūsų natūrali plaukų spalva tikrai dar nenublukusi, plaukai nepraradę elastingumo ir žvilgesio.

Išpešioti antakiai

Turėkite omenyje, jog gražiausiai mergina atrodo su natūraliais, truputį pakoreguota forma antakiais. Nesistenkite per daug jų išpešioti, sumažinti jų ilgio ar pločio, ryškinti juodu ar tamsaus pieštuko spalva. Antakiai neturi atrodyti nenatūraliai (it priklijuoti), jų spalva turi būti panaši į plaukų, forma – atitikti jūsų veidą.

Per ryškus ir nederintas makiažas

Prieš pradedant dažytis, svarbiausia žinoti, jog:

- makiažas skirtas tik paryškinti esamus veido bruožus;

- makiažo pagrindo spalva turi būti kuo identiškesnė tavo veido odai;

- skaistalai taip pat turi atitikti tavo veido odos spalvą (juk natūralus veido raudonis nebūna nei ryškiai morkinis, nei per ne lyg rožinis);

- šaltos makiažo spalvos suteikia per daug pilkumo bei veidas atrodo lyg negaluojantis;

- makiažas užkemša veido poras, todėl reikia žinoti, koks jūsų veido odos tipas ir kokios priemonės tinka;


- iškilusių spuogų nespauskite, geriau užmaskuokite makiažo pagrindu, kadangi liks randų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis