Karlas Lagerfeldas kaimo klėtyje: „Chanel“ pavasario/vasaros 2010 m. kolekcija (nuotraukų albumas)

Ar elegancijos karalius gali imti ir pavirsti kaimo ūkininku? Karlas Lagerfeldas sako – taip. Paryžiaus „Grand Palais“ salę jis pavertė linksma kaimo klėtimi, kurios viduje stūgsojo milžiniška šieno kupeta.

Vietoje podiumo - žolės takelis, kuriuo žengdamos manekenės atrodė tokios linksmos ir savimi pasitikinčios, kad sugebėjo sužavėti didžiąją dalį pasaulio mados redaktorių.

Sėdėdami gėlėmis puoštame klėtyje tarp šiaudų, jie pamatė naują „Chanel“ veidą. O šis veidas - labai ironiškas – modeliai įkūnijo klasikinį „Chanel“ kostiumėlį vilkinčias verslininkes, atsidūrusias kaime, ar legendinių mados namų aukštakulnius avinčias pienininkes.

Nors pristatymas ir buvo šokiruojantis bei, kaip teigia „Elle“, galėjęs laimėti išradingiausio sezono šou titulą, pristatyti drabužiai perteikė tikrąją „Chanel“ klasiką.

Karlas Lagerfeldas žaidė emocijomis, tačiau preciziškai išsaugojo „Chanel“ dvasią. Tai – legendiniai mados namai, todėl drąsūs eksperimentai būtų labai rizikingi.

Kolekcijoje pristatyti kultiniai kviečių, javų ir aguonos raudonumo „Chanel“ kostiumėliai, kreminės bei juodos taftos suknelės, tiulio šydai ar kailinės boa. Gausiausiai naudojama kolekcijos detalė - nėriniai: aukso bei sidabro spalvų nertiniai buvo puošti gėlėmis, pristatyta daugybė trumpų nertų suknelių.

Kaimo temą puikiai perteikė medvilnės ar mitkaro kelnės, trumpi naujų formų sijonai bei nertos kaimo „mergiočių“ stiliaus palaidinės. Na, o jei ši mergina ruošiasi išvykti į miestą, ji visuomet galės vilkėti ilgas bei plačias vakarines sukneles ar itin trumpą, intriguojančią, bet klasikinę „Chanel“ party dress.

Karlas Lagerfeldas puikiai sužaidė lengva ironija. Šiandien ši kolekcija vadinama įsimintinu pėdsaku „Chanel“ istorijoje, o dėl jos finansinės sėkmės net neabejojama.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis